Последна мисла...

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Која Ви беше последната мисла пред да заспиете?
Јас синоќа размислував доста пред да заспијам, размислував за животот, колку е краток и непредвидлив...:tapp:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Размислував за моабетот што до тогаш го правев со момчето ...
Ах..

:)
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Kako da zavrsam edna rabota a da ne zaplacam i da ostanam hrabra da go ziveam zivotot ponataka i da ne cuvstvuvam pogolema bolka od ovaa sto sega ja cuvstvuvam.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.520
Поени од реакции
7.836
Не се секавам, ама по се изгледа немав некоја посебна мисла :pos2:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.070
Не пијам појќе - сношти
Закаснав на работа - сабајлево ( во 5 поручек де :) )
Немам кафе - сега
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
дека беше 3 саат сабајле и се муслев за тоа како ѓаволот искачал ова време да ТЕРОРИЗИРА:pos2:и заспав за 2 минути
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
175
Дека денес би требала да се окозам од учење, што секако дека сеуште го немам спроведено :tapp:


а да иде темава во Играчница???
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Мене секоја вечер ѓаволот ми е у памет пред да легнам пошто увек у 3 легнувам :vester:,а вчера посебно дека саатот се менуваше,и се замислив како напаѓа дали по старо или по ново време :pos:.
А Емили Емили...
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
57
Синоќа, па последна мисла ми беше аман шо ми направи воткава, пак глупости правев цела вечер.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Последна мисла ми беше како се викаше песната што ја имаше на Vh1(ме мрзеше да станам да видам)...
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.394
Поени од реакции
4.874
lele kolku bese kef vo vinica posebno edno dete..........:wub:
 
С

Сатори

Гостин
~*~

И што сега?
Последна мисла последниве 17 години.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.520
Поени од реакции
7.836
Последна мисла ми беше дали ке ја поминеме Рома :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom