Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Blade 3
Весли Снајпс маме еаа, крши кичми и ги онаквуе сите вампири. ААААА!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Го гледав Топ Ган ... леле па колку неможам да му се изнагледам на филмов тоа страшно нешто:icon_eek: :cuc:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
divine напиша:
Го гледав Топ Ган ... леле па колку неможам да му се изнагледам на филмов тоа страшно нешто:icon_eek: :cuc:
на филмот или на глумецот или на авионите:pos: :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
CopyOfDeath напиша:
на филмот или на глумецот или на авионите:pos: :pos:
Еден од ретките филмови во кои незнам што гледам побрзо:pos: Во секој случај како целина е закон, нема што:wink:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Ne se sekavam kako se vikase filmot, medjutoa bese so nekoi studenti (na NovaTV go davaa) i toj edniot ja siluvase na edna studentka i posle go namesti cimerot pred policijata ama sepak na kraj se dozna!
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
divine напиша:
Еден од ретките филмови во кои незнам што гледам побрзо:pos: Во секој случај како целина е закон, нема што:wink:
Топ Ган е шечерлема.

Мене задњи ми е оној со Том Круз и Кидман коа ќе се тркаат за земја у Америка.. тоа ми е покул филмче, мада и тоа е лаксатив..
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Го глеав тој за Мојсеј....Мојсеј бе....ваљда Мојсеј се вика филмот...цела планета 14800 пати го има глеано ама ете....
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Два последни филма што ги гледав

Harry Potter and the Goblet of Fire и се случи тоа од што се плашев - еден од моите најомилени филмови со прекрасна мрачна бајковита атмосфера полека се претвара во лигава романтична комедија :pop: штета... ама очекувано беше, децава веќе волови станаа, па мораа да вметнат малце поиште комерцијала за народ да се разнежнува.

Saw II - добар филм, мада тој типот на крајот што збесна и сакаше да ги утепа сите отече со вриштење и трчање низ куќата и го утепа цел суспенс. Иначе не беше лошо филмчето, има доста сурови моменти :cuc:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Офчар напиша:
Топ Ган е шечерлема.

Мене задњи ми е оној со Том Круз и Кидман коа ќе се тркаат за земја у Америка.. тоа ми е покул филмче, мада и тоа е лаксатив..
Далеку, далеку ... мислам дека така се викаше. И мене ми е добар тој, за подобар незнам ... општо сите филмови со Том Круз ми се на иста скала некако ... секако поновите мааалку погоре ... Minority Report на пример:)
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
CopyOfDeath напиша:
Long Weekend добра комедија де нака ми препорача некој Хорор од новиве филмови
POstar horor e ama si go gledal: "Pogresno svrtuvanje"?
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Сеа го глеав Миротворец со Вин Дизел....
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
MarthaGraham напиша:
штета... ама очекувано беше, децава веќе волови станаа, па мораа да вметнат малце поиште комерцијала за народ да се разнежнува.
:pos::pos::pos:
Се пресмеав....
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
a be sea....daniel redklif i rupert grin moze stanale.....ama Ema Watson......c c c c c c c ......masala masala, masala
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom