Порнич со учителка од Прилеп

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.574
За инат ќе ти пратим. 100% ќе го погледнеш.
Е па сега ако го пратиш ке го ѕирнам онака уз пат, ама има многу јаки птичици по нетов, а оваа само за тоа што е македонка, не ме интересира толку, пошто си е грдичка.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Ем уценувана ем без пари оставена ( слупшам типчето било џанкерче и оваа вадила кредит за да го финансира ) :pos:
:eek: Го финансирала за да ја ебе ! Ју кидинг ! Ноу факинг уеј ! :ROFLMAO:
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
А бе истото видео ли е за таа од Лисиче што кружеше низ интернетов или некое друго е?
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Ова е секуларна земја, а не христијанска, и не секој се изјаснува како христијанин.
Едноставно, имаш ти проблем со жените. Ама те разбирам.
ВМРО се залага за наталитет а глеам ти си вмравка, а за проблемот со жените тоа јас си знам си ќутам и си правам, така да не можеш да изведеш валиден заклучок за мојот однос кон нив, важ=но сватив дека одобраваш порничи па посоветувај ја твојата идна ќерка да се вклучи во тој бизнис.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
ВМРО се залага за наталитет а глеам ти си вмравка, а за проблемот со жените тоа јас си знам си ќутам и си правам, така да не можеш да изведеш валиден заклучок за мојот однос кон нив, важ=но сватив дека одобраваш порничи па посоветувај ја твојата идна ќерка да се вклучи во тој бизнис.
Ти не гледаш порки ?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Гулабица has just been challenged :pos::pos::pos:

треба стоп со пена овие двете да направат заедно :pos:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
ВМРО се залага за наталитет а глеам ти си вмравка, а за проблемот со жените тоа јас си знам си ќутам и си правам, така да не можеш да изведеш валиден заклучок за мојот однос кон нив, важ=но сватив дека одобраваш порничи па посоветувај ја твојата идна ќерка да се вклучи во тој бизнис.
Јас тебе те советувам никогаш да немаш никаква врска со жена. Биди хуман, и спаси ги жените од себе.
Ајде поздрав ;)
 
Член од
12 јуни 2011
Мислења
551
Поени од реакции
297
Ај нека ми прати некој, грдичка е ама од Прилеп сум ме занима што се дешава во клипов :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom