Порака до бившите

Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Јас сум ти најдоброто што некогаш си го имал..И да во право беше коа ми викаше ти бев најбоља девојка, сега гледам да е така..и секоја наредна нема да ти биде приближно добра као мене....Гледам патиш, но не мора да плачеш сети се само каков кретен испадна..Сети се на твојот безобразлук и поквареност..на твојот понос ..Сети се на дрскоста твоја и остани тој што беше кретен до крај. ТОА СИ ТИ а не овој кој се кае и плаче по нешто изгубено засекогаш.......Доста ме бараш и сонуваш и плачеш...НЕ СЕ ВРАЌАМ на место на злочин повеќе никогаш!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FHp2KgyQUFk
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Одамна беше....не ни те памтам и сигурно си досега оженет......:unsure:
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
511
Поени од реакции
131
А мори светице нели се чусвуваше како на 7 небо кога после долго време ја направивме таа работа? Нели се фалеше пред другарките оти не сум бил како другите? Нели се фалеше дека така никогаш во животот никој не те направил да се чуствуваш како принцеза како што те направив јас? Е сега не барам да ми одговориш зашто станавме далечни ,затоа што ми имаш одговорено дека тоа било за моето ЕГО . Барам да ми одговориш зашто после мене доби епитет на КУРВА , не ми е криво за тебе криво ми е што испага дека јас имам излегувано со таква женска. Нели бе злато ти имав поставено повисоки стандарди за зборот дечко? И зашто мори курво излегуваш со такви селјаци? Кога после мене сигурен сум дека кога би се потрудила би успеала да си фатеш некој подбар? Знам дека можеше затоа што покрај мене лугето почнаа да те препознаваат не беше невидливо суштество. Не ме боли што не сум повеке со тебе ме боли тоа што те гледам со какви луге излегуваш , ме боли што твојте селјаци после мене почнаа да се споредуваат со мене . Не заслушив така . И уште нешто курво не викај дека си ме фатила како те изневерувам и дека затоа сме прекинале , сите знаат дека не сум таков тип јас , не биди патетична и признај покрај мене секогаш беше во сенка. Затоа што кога ти ја кренав цената си мислев ке знаеш да ја задржеш а не да ставаш се на распродажба . Фала чао пријатно !!!!
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
11
Поени од реакции
3
Тебе те нема, јас сум слободен. Јахуууууууууууу.
 
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Искрено, баш ме интересира дали со сите си волку упорен :sleep:
 
B

BooBojan

Гостин
Ќе ти докажам дека погреши... Можеби касно ќе го сватиш тоа... Ама јас сум си истиот никогаш нема да се променам!



Моја единствена слаба точка си ти!
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Сестра ти е многу поубава од тебе. И убаво ми оди муабетот со неа. Ако ми заебеш работа и помешаш прсти ти ебав матер! :icon_lol:

И да, постов не е за тебе, за сестра ти е оти вреди. :свиркам:
 
Член од
23 јуни 2013
Мислења
132
Поени од реакции
244
Четврта по ред вика дека си била многу грда :D .
The truth is, I absolutely agree!
 
Член од
3 ноември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
126
Раскинавме..
Прво што се запрашав - И сега што?
Не плачев, ама ми фалеше твојот поглед, твојот допир..

Потоа пишав и овде - Ми недостигаше, но сватив дека повеќе не си ми потребен.
Ќе се напиев и го вртев твојот број. Ги игнорираше позивите за да се јавиш кога ќе си ти пијан. Лут, накурчен на мене..

Сфатив дека е очајно од моја страна тоа - Вчера ги избришав тие 2 броја, денеска и од Фејсбук и сите слики, знаеш дека тоа не го правам обично, но ми беше потребно. Неопходно повеќе.

Вечерва - Го огклучив срцето на кратко и некој се обиде да го освои. Рано е да кажам дека успеа, но ме погледна, гледаше.. На начин на кој што ти престана одамна пред да раскинеме да ме гледаш.. Некој кој ми се допаѓа сака да допре до мене, знае како се чувствувам и сака да ме освои. Сакам и јас.

Златен - Честитам, го пронајде патот за надвор од моето срце. Повеќе ниту недостигаш, нити си потребен. Ти посакувам се најдобро, но подалеку од мене. Избришан си. Продолжувам со животот. ;):pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom