Помош, софтверски проблеми и совети

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Имаш по торент сајтовите, Windows 7 x64 (или 64bit, зависи кој како си го пишува).

Користам го 3-4 дена веќе, препрепрезадоволен и од брзината и од фукнционалноста.

Ке го побарам сеа... Се си работи како шо треба..? пример 32битните софтвери...
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ке го побарам сеа... Се си работи како шо треба..? пример 32битните софтвери...
Да се работи како што треба, еве јас уште од февруари користам и уште тогаш немав проблеми, според тоа најубаво да инсталираш и да се увериш.
Но најбитно е што перформансите се зголемени односно оперативниот систем е постабилен и користи помалку ресурси за работа и многу брзо се стартува.
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Да се работи како што треба, еве јас уште од февруари користам и уште тогаш немав проблеми, според тоа најубаво да инсталираш и да се увериш.
Но најбитно е што перформансите се зголемени односно оперативниот систем е постабилен и користи помалку ресурси за работа и многу брзо се стартува.

Овој ке заврши работа http://rarbg.com/torrents/filmi/download/3b016bb1a218dc157bca11aff9f87136124d8464/torrent.html ?
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
Поздрав

имам еден проблем кој веќе подолго време ме нервира :uvo:
никако неможам да ја отворам страната на microsoft ниту да симнам нешто од нејзе...

дали има некакво решение за ова?
иначе користам XP - SP2 нелиценциран

фала многу
 

Блаугранец!

mes que un club!
Член од
28 август 2009
Мислења
785
Поени од реакции
176
Поздрав

имам еден проблем кој веќе подолго време ме нервира :uvo:
никако неможам да ја отворам страната на microsoft ниту да симнам нешто од нејзе...

дали има некакво решение за ова?
иначе користам XP - SP2 нелиценциран

фала многу
А како ја пишуваш адресата ?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Поздрав

имам еден проблем кој веќе подолго време ме нервира :uvo:
никако неможам да ја отворам страната на microsoft ниту да симнам нешто од нејзе...

дали има некакво решение за ова?
иначе користам XP - SP2 нелиценциран

фала многу
што антивирус имаш?:salut:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
значи сум пробал секако да ја отворам микрософт страната никако не успеало преку мозила преку ие диркетен линк за дл никако неможам да ја отворам страната

користам avast антивирус
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
значи сум пробал секако да ја отворам микрософт страната никако не успеало преку мозила преку ие диркетен линк за дл никако неможам да ја отворам страната

користам avast антивирус
Да пробаш да му дадеш анинстал на антивирусот да не ти ја има блокирано случајно:toe: и да ставиш друг ЕСЕТ ти предлагам:toe: Пробај прво избриши го авастот па пробај да ја отвориш ако и отгаш не бива пиши ке најдеме друго чаре :vozbud::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom