Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 октомври 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
ej pozdrav do site tamu so vasa pomos go resiv posledniot problem so komp BLAGODARAM MNOGY SUPER STE!!!! ama sega imamm drug koga ke go stavam pc to na stand bye i koga povtorno sakam da go vklucam monitorot nesaka da sE vkluci HELP!!!:pipi:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Го ставив новиот NOD32 и некое време не ми бараше пасворди за да се апдејтираа, сега ми бара, од каде да најдам јузер нејм и пасворд:nesum:
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Го ставив новиот NOD32 и некое време не ми бараше пасворди за да се апдејтираа, сега ми бара, од каде да најдам јузер нејм и пасворд:nesum:
оваа ли верзија ја имаш Eset NOD32 Antivirus 3.0.650 ?
ако е ваа имам јас пасворди и јусер нејмс.
ако ти требаат пиши ПП ке ти дадам.:helou:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Не е малце софтеверски „проблемов“ ама јас да си прашам имам вакво мониторче сакам да прашам со што да го чистам дека е LCD страв ми е со обичните средства...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Не е малце софтеверски „проблемов“ ама јас да си прашам имам вакво мониторче сакам да прашам со што да го чистам дека е LCD страв ми е со обичните средства...
Oтиди до некоја продавница за компјутери или оние малечките продавнички за цедиња, мауси, волани, USB, чуда....... таму имаш разни видови на крпчиња и спрееви за чистење на се. Ќе се снајдеш.

P.S. Oтиди до некоја од продавниците на ЕМИ, таму би требало да има.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
воа пак не сака да ми го даде дирекно да го гледам клипот,пак морам да кликам на тоа.. и прашање е дали ке ми отвори :)
некој др. помош. :)
btw фала аце.:helou:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
воа пак не сака да ми го даде дирекно да го гледам клипот,пак морам да кликам на тоа.. и прашање е дали ке ми отвори :)
некој др. помош. :)
btw фала аце.:helou:
Избриши ги прво сите FLASH PLAYER-и што си ги инсталирал, преку add/remove.

Инсталирај го најновиот Adobe Flash Player и за секој случај, инсталирај си го најновиот Java Runtime Environment
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Избриши ги прво сите FLASH PLAYER-и што си ги инсталирал, преку add/remove.

Инсталирај го најновиот Adobe Flash Player и за секој случај, инсталирај си го најновиот Java Runtime Environment
Да го надополнам Корун, кога ќе инсталираш Flash Player гледај Bworser-от да ти е исклучен. Јас еднаш така се чудев зашто несакаше да се инсталира Flash Plaer-от... ама ете, тоа му било маката. :)
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Ги избришав сите флеш плеери.. Инсталирав и најнов флеш плеер,и јава и едно време ми покажа прозорче и ми вика дека го немам инсталирано најновиот флеш,ај пак го инсталирав и пак не сака..па веке у...:nerv:

btw ај нема веза.. па веке.. :)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Ги избришав сите флеш плеери.. Инсталирав и најнов флеш плеер,и јава и едно време ми покажа прозорче и ми вика дека го немам инсталирано најновиот флеш,ај пак го инсталирав и пак не сака..па веке у...:nerv:

btw ај нема веза.. па веке.. :)
Пробај со 10-ката(бета верзија), има поправено некои багови од 9-ката.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom