Помош околу Counter-Strike (општо)

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
Некој помиш ако можит битно ми е....значит зш на кантер глобал почна од последниот апдејт на играва да ми пајгат фпс на 30 најмногу и на сервериве и на офлине со ботој...све пред тој апдејт беше ок и ја играв со мала графика и не сецкаше ама сега све шо можев намалив и ја преинсталирав и џабе пак исто...ај некој помош играва ми е од на стим купена не е пиратска...иначе до комп не би требело да е со 4 гига рам и графичка 1 гига
 

LycantHrope

Awwwww
Член од
16 мај 2012
Мислења
31
Поени од реакции
15
Некој помиш ако можит битно ми е....значит зш на кантер глобал почна од последниот апдејт на играва да ми пајгат фпс на 30 најмногу и на сервериве и на офлине со ботој...све пред тој апдејт беше ок и ја играв со мала графика и не сецкаше ама сега све шо можев намалив и ја преинсталирав и џабе пак исто...ај некој помош играва ми е од на стим купена не е пиратска...иначе до комп не би требело да е со 4 гига рам и графичка 1 гига
а процесорот колку ти е ?
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Знае некој како да напраам за Counter Strike во LAN покрај играчите да има и ботови? Зашто играме само двајца...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Знае некој како да напраам за Counter Strike во LAN покрај играчите да има и ботови? Зашто играме само двајца...
bot_join и стисни TAB ќе ти ја пише цела команда, нешто беше bot_join_after_player и стај го на 0.
 

Martin007

ГАЗДА
Член од
24 октомври 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Најака игра :) Ако некој е заинтересиран за сервер да купи нека ми пише.
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Дечки, метата ми е голема колку трособен стан и куршимите ми летаат на сите страни :D
Има некое чаре или линк од CS со помала мета?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Дечки, метата ми е голема колку трособен стан и куршимите ми летаат на сите страни :D
Има некое чаре или линк од CS со помала мета?
Пробај намести го таму на small .
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
Пробај намести го таму на small .
Наместено е на small, ама пак е голема метата.
Имав една кантер со мала мета и супер беше ама неможев да играм на некој сервери, бараше p48. И од ко ја инсталирав новата метата се напрае огромна, да стој некој да го намерам во глата и да пуканм, куршумот над него ќе помини :D Многу тешко се тепа.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Наместено е на small, ама пак е голема метата.
Имав една кантер со мала мета и супер беше ама неможев да играм на некој сервери, бараше p48. И од ко ја инсталирав новата метата се напрае огромна, да стој некој да го намерам во глата и да пуканм, куршумот над него ќе помини :D Многу тешко се тепа.
cl_dynamiccroshair 0 вака ти е ова или 1 ? ако ти е 1 намести го 0
 

Kajgana Shop

На врв Bottom