Помош околу Counter-Strike (општо)

paradajz

форумџија без ресор
Член од
19 јули 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
играв на еден сервер без чит нормално и админот ме бановаше и сеа коа ќе се пуштам на било кој сервер маусот ми оди како луд иако е подесен на најбавно движење дали е можно админот да ми го хакнал цс и ако некој знае како да го отстранам проблемот нека каже (освен реинстал)...
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
играв на еден сервер без чит нормално и админот ме бановаше и сеа коа ќе се пуштам на било кој сервер маусот ми оди како луд иако е подесен на најбавно движење дали е можно админот да ми го хакнал цс и ако некој знае како да го отстранам проблемот нека каже (освен реинстал)...
хахахах нема шанса да ти е хакнат пробај види во виндус да не имаш изместено или во опшанс ако не бива реинстал.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
играв на еден сервер без чит нормално и админот ме бановаше и сеа коа ќе се пуштам на било кој сервер маусот ми оди како луд иако е подесен на најбавно движење дали е можно админот да ми го хакнал цс и ако некој знае како да го отстранам проблемот нека каже (освен реинстал)...
Windows sens колку ти е наместено ?
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.980
играв на еден сервер без чит нормално и админот ме бановаше и сеа коа ќе се пуштам на било кој сервер маусот ми оди како луд иако е подесен на најбавно движење дали е можно админот да ми го хакнал цс и ако некој знае како да го отстранам проблемот нека каже (освен реинстал)...
Bad Boy?
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
играв на еден сервер без чит нормално и админот ме бановаше и сеа коа ќе се пуштам на било кој сервер маусот ми оди како луд иако е подесен на најбавно движење дали е можно админот да ми го хакнал цс и ако некој знае како да го отстранам проблемот нека каже (освен реинстал)...
стај си MouseFix?
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.980
Zabe probuvas (h)aknat si !!!

Eкстра копче на маусот имаш? Од каде што се регулира брзината на маусот?
 

paradajz

форумџија без ресор
Член од
19 јули 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Десен клик на CS иконата > properties > и на крајот од Target Line додај го ова: -noforcemaccel -noforcemspd[/QUOTE

пробав и тоа ама не сака а и многу ми го укочуваше компјутерот кога ке пуштам цс откако ме банираа ме изнервира и му најдов лек цтрл алт дел.:pos2: сеа ке ја симнам поноо од нет
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
зе паенје сопствен сервер не се исплати:
1.тешко дека ке успееш да го напраиш, а и да го напраиш тешко дека ке биде цакуп пакум се среден
2.троси многу(барем така викаат)
3.имаш латен сервер кајгана
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
додека да се прочита и разбере постот џигсоу 5 тестови ке изврши на пропалици
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
Izbrisi AVG anti-virusot, tie od AVG napravija sxe.dll da go detektira kako virus pa nemozes da igras,remove avg i simni si nod32.
ако мислиш дека тоа е единствениот начин ОКЕЈ , ја имам АВГ ке ја избришам само дај ми линк да ја симнам нод32.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom