Помош околу Counter-Strike (општо)

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Дечки на steam кај се става аватар ?? пробуам таму у friends на тоа change avatar не ми уклучува не ми дава ништо

И уште нешто како коа играм цс на стеам да ми го дава аватарот коа ќе стиснам таб ?
jas , uste odkoga go zemav stimot imav avatari koga ke pretisnam tab da go vidam rezultatot ... neznam zosto ti nemash :toe::toe::tv:
 
Член од
13 март 2009
Мислења
8
Поени од реакции
1
Дечки на steam кај се става аватар ?? пробуам таму у friends на тоа change avatar не ми уклучува не ми дава ништо

И уште нешто како коа играм цс на стеам да ми го дава аватарот коа ќе стиснам таб ?
Го уклучуваш стимот и идеш на тоа Community => Edit my profile(под View my profile, десно) и тука имаш Avatar:(browse и одбираш слика)

А да ти се појавуваат аватарите кога ќе стиснеш на TAB треба да играш со резолуција 1024x768

Поздрав.
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
abe kakod a kreiram aj objasnete mi :toe::toe::toe::toe:
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
i posle so da praam.popolnuvas se toa server ip vamu tamu i posle preku igrata da vlezam so conzola connect + ip adresa i????daj objasnete neso nejke ova.:toe::toe::toe:
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
189
Поени од реакции
17
i posle so da praam.popolnuvas se toa server ip vamu tamu i posle preku igrata da vlezam so conzola connect + ip adresa i????daj objasnete neso nejke ova.:toe::toe::toe:
Еве ти во оваа тема подобро објаснето кликај anyway си стаив аватар се напраив како што треба и на најголема резолуција ставив и повторно не ми го дава..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
i posle so da praam.popolnuvas se toa server ip vamu tamu i posle preku igrata da vlezam so conzola connect + ip adresa i????daj objasnete neso nejke ova.:toe::toe::toe:
Креираш,ја ставаш Ip во Favorites или connect <ip> и влегуваш играш.
На тие што сакат да играт со тебе им ја даваш истата ip и пуцај.

Команди за во играта т.е админ командите ги пишуваш преку dedicted server/console шо ти е.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Moже некој да ми даде линк за Flex Anticheat за да играм на Маниа серверите?
Фала однапред:smir:
 

Daniel-PrIx

cAiR-cRew
Член од
14 јули 2008
Мислења
80
Поени од реакции
2
Sto e so kgn serverite? Ne rabotat ili do mene e nesto?!? pozz i neka kaze nekoj
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Сите 6 сервери и кај мене се down. Ваљда работат нешто, незнам. Ќе се изјасни wot.:)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Ej , абе ке ми даде линк некој да ја слегнам другата кантер, оваа како на b0nuS на Скриншот како што му се : Енергијата, Панцирот, парите.. некак поинако е.
Дали оваа е друга кантеР?:kesa::kesa::pipi:
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
59
Поени од реакции
3
Ej , абе ке ми даде линк некој да ја слегнам другата кантер, оваа како на b0nuS на Скриншот како што му се : Енергијата, Панцирот, парите.. некак поинако е.
Дали оваа е друга кантеР?:kesa::kesa::pipi:
abe drug patch e mislam deka e v32
 

Kajgana Shop

На врв Bottom