Помош околу Counter-Strike (општо)

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Mene koga ke vlezam na server mi izlaga nesto na arapski bukvi ne sfakam ni jas.Mora da se isklucam od igra i pak da vlezam.Taka mi pravi na sekoi 15-20min.
Done by sxe.
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
^
Проби реинстал, незнам што да ти кажам...

^^
Да не ставаш некој помагала или било какви срања у Кантерот после инсталацијата?
 

LimpeX

Die For Luna
Член од
30 ноември 2008
Мислења
71
Поени од реакции
1
Toa sxe-to pravi mnogu sranja , koga vkljucuvam sxe nemozam da vklucam mozila odma mi se restartira pa moram da gasam explorer.exe .. cc
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Кај мене пак кога ке го стартувам схе-то и изгасам кантер После 2-3 мапи не ми отваре мозила фајрфох .. треба да гасам explorer.exe и пак да вклјучувам
Toa sxe-to pravi mnogu sranja , koga vkljucuvam sxe nemozam da vklucam mozila odma mi se restartira pa moram da gasam explorer.exe .. cc
Напиши го истиот пост уште еднч, едно мислење погоре ќе си.:tapp:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Море кантеристи ај да ве прашам нешто :)
Разбрав дека во инсомниа се продавале разер мауси/падови. Ме интересира колку е тоа точно, цена... Ако има некој информации или може да дознае би му бил благодарен :smir:

п.с. Ќе ми прости ТонИнтер еден офтопик :kesa:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Море кантеристи ај да ве прашам нешто :)
Разбрав дека во инсомниа се продавале разер мауси/падови. Ме интересира колку е тоа точно, цена... Ако има некој информации или може да дознае би му бил благодарен :smir:

п.с. Ќе ми прости ТонИнтер еден офтопик :kesa:
Da ti kazam vo pravo si deka se prodavaat.Jas licno nemam prasano ama se mnogu poskapi.Eden drugar ke zima od tamu razer deathatther+mausepat(najgolemiot) vkupno rece 100evra,pa sea ti vidi si dali ti e skapo dali ne.

Inace nema prostuvanje odma bann:pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Море кантеристи ај да ве прашам нешто :)
Разбрав дека во инсомниа се продавале разер мауси/падови. Ме интересира колку е тоа точно, цена... Ако има некој информации или може да дознае би му бил благодарен :smir:

п.с. Ќе ми прости ТонИнтер еден офтопик :kesa:
Razer Mantis speed/control - 1600 денари.
Мауси Razer нема.
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Само колку за известување турнирот 1он1 ќе се одржи оваа сабота што доаѓа јас нема да бидам тука така да за инфо и све остало обратете се кај новиот хед админ wot.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Boys ?

Ова ми го покажува веднаш штом ќе го кренам серверот. Значи, реинсталирав игра, сменив amx, сменив udp port и пак исто :tapp:. Чаре ?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Boys ?

Ова ми го покажува веднаш штом ќе го кренам серверот. Значи, реинсталирав игра, сменив amx, сменив udp port и пак исто :tapp:. Чаре ?
Вака ако серверот го прајш со таа програма мислам дека нема да ти успее зш јас пробав на нај различни начини и пак за џабе.
Од мене толку, а ти ако сакш потрудисе не си во загуба. Чао.!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom