Помош околу Counter-Strike (општо)

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Хех, јас што велам, тој пак исто. :) Зошто се користи V-Sync? Наместо V-Sync се става лимит на играта. :) Бидејки таа точка е оптималната за играта.
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Како да вратам нормално, ни да ми покажува фпс ни да ми бидат бели буквите ????
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
па тоа што си сменил врати го како што било.....
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Па како што е фабрички :) хехе
Не бе знаеш зашто ги менјам, откога пишав шифриве од тогаш имам лаг 400-500 мерам брзина на нетот 788 брзината,а лаг многу, и сеа сакам да вратам ко што беше да видам дали од тоа ми крева лаг, што не верувам дека е така, ама да пробам ...
Дај ако не кажи ми ги и шифрите за намалуванје на лагот ....
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Не му замерувај него, си страда од умот, плус и набче е. :push:
ауу извини ...вие прилепчаните нај јаки сте "повеке од про" се сеќаваш на пивото што ми го должиш ?:):back:

бај да веј чекај ке ја осетам разликата без гајле :)
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Зајакот му рекол на магарето има големи уши :pos: :pos: :pos: :pos:
Ха ха ха, демек јас болен од умов сум? За наб барем во споредба со тебе и со него не сум бухуху. :):)
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Ха ха ха, демек јас болен од умов сум? За наб барем во споредба со тебе и со него не сум бухуху. :):)
и фиќото е побрзо од ферари и мерцердес....
така и ти од нас :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
ЉоЉ ЉоЉ ЉоЉ ЉоЉ
 
I

Ivan_FBI

Гостин
abe kako da snimam i gleda demo od C.S.

За да снимиш пиши во конзола „record име на демото“ , а за да го гледаш демото oтвори конзола и пиши „playdemo име на демо.dem“... Демо фајловите ти се наоѓаат во фолдерот „cstrike“ во фолдерот кај што ти е снимена играта... :helou:
 
Член од
7 март 2008
Мислења
78
Поени од реакции
0
За да снимиш пиши во конзола „record име на демото“ , а за да го гледаш демото oтвори конзола и пиши „playdemo име на демо.dem“... Демо фајловите ти се наоѓаат во фолдерот „cstrike“ во фолдерот кај што ти е снимена играта... :helou:
CEK MALCE koe ima record i koe ime ne te svakam?
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
record 4iter

Тоа го пишуваш и снимаш, коа ќе си готов пишеш stopdemo и одиш у ЦСтрике фолдеро и го бараш демото и готово.
 
А

Ајсшутер

Гостин
CEK MALCE koe ima record i koe ime ne te svakam?
Па уклучуваш кантер па отвараш конзола копчето врз таб се нарекува конзола потоа пишуваш record и името како сакаш да ти биде зачувано снимањето на пример record kajgana после кога ке сакаш да завршиш пак во конзола ке пишеш stop и името кое си го пишал предходно во вој случај stop kajgana после кај што ти инсталирана играта во кантер ке си го бараш името што си го пишал и после во конзола playdemo и името.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom