Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
И кога ке влезете никот нека ви биде [kgn] И никот од тука да се знаеме кои сме. ;)
Автоматски споено мислење:



Го копираш никот и потоа одиш фо Find Servers, Па во favorite и во add servers го ставаш ip-to, ке ти бара шифра, ке ти ја дадат.
Gotovo, srediv, tagnete koa ke se igra :)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.388
51.195.31.241:27016
Еве ви уште еден за ако се соберете премногу, овој е за 12 играчи. Нема ни пас, ниту сум го модерирала, ништо. Тагнете ме ако има интерес, ќе го заклучам и ќе средам што треба.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.105
Поени од реакции
9.705
51.195.31.241:27016
Еве ви уште еден за ако се соберете премногу, овој е за 12 играчи. Нема ни пас, ниту сум го модерирала, ништо. Тагнете ме ако има интерес, ќе го заклучам и ќе средам што треба.
Што ќе ни е , има место во другиот. Ние сакаме и ти да играш со нас :pipi:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.388
Што ќе ни е , има место во другиот. Ние сакаме и ти да играш со нас :pipi:
Не можам да стасам со се'. Синоќа беше ред за цс го, вечер за друга игра ме викнаа, ама ќе гледам да ве дружам. :*
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.105
Поени од реакции
9.705
Не можам да стасам со се'. Синоќа беше ред за цс го, вечер за друга игра ме викнаа, ама ќе гледам да ве дружам. :*
Добро, чим не шиткаш за гејмање не се лутиме :pipi:
Само ти пренесувам, кој и да влези на серверот тебе те бара. Кај е Агда :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Има ли за денско газење?
Тоа за ноќно нема не па денско :LOL:
30 пријавени има, а не можиме од 15-16 повеќе да собериме. Педерана сето упм :icon_lol:
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Луѓенца, да не сакате и еден денски термин за цс да си напраиме ?
 
Член од
19 март 2014
Мислења
571
Поени од реакции
864
Добро, чим не шиткаш за гејмање не се лутиме :pipi:
Само ти пренесувам, кој и да влези на серверот тебе те бара. Кај е Агда :rolleyes:
Автоматски споено мислење:


Тоа за ноќно нема не па денско :LOL:
30 пријавени има, а не можиме од 15-16 повеќе да собериме. Педерана сето упм :icon_lol:
Па место да и се пушташ на Агда дај да се собереме и да се испуцаме :)
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Другари ај малце помош. Кога одам find servers автоматски ме пренасочува до некој сервер да играм, не ме носи до моите омилени за да ги играм тие што сакам. Исто и кога одам new game се случува тоа. Ја деинсталирав играта и пак ја инсталирав и пак истото..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom