Помош околу Counter-Strike (општо)

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
Кога ставам графит, ми излева бледа слика.
Значи го конвертирав во вад фајл, и други работи што се потребни.
Пред тоа имав еден друг графит се беше ок, а сега кога ставам, бледа слика.
Помош?
Фала однапред.

eLemenTiX напиша:
Кога ставам графит, ми излева бледа слика.
Значи го конвертирав во вад фајл, и други работи што се потребни.
Пред тоа имав еден друг графит се беше ок, а сега кога ставам, бледа слика.
Помош?
Фала однапред.
Ок е, се е во ред сега.:helou:
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
aj ako moze nekoj da mi kaze zaso koga ke vlezam vo nekoj server na pr.kgn 1 i posle koga ke vlezam u dr server pr.kgn deathmatch mi zaglavuva?!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Зошто кога оклучувам Flex Anticheat не може да ми се оклуче од таму Counter Strike ? Еве ќе ви дадам и слика да видите дали има некоо чаре..Зошто сакам да играм малце на Маниа серверите и мора да имаш Flex Anticheat.И еве што ми пише кога одам "Start Counter - Strike 1.6 " :
Helpp,плссзз:smir:Фала однапред:pipi:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Зошто кога оклучувам Flex Anticheat не може да ми се оклуче од таму Counter Strike ? Еве ќе ви дадам и слика да видите дали има некоо чаре..Зошто сакам да играм малце на Маниа серверите и мора да имаш Flex Anticheat.И еве што ми пише кога одам "Start Counter - Strike 1.6 " :
Helpp,плссзз:smir:Фала однапред:pipi:
Изгледа ти фали некој фајл filesystem.dll.

Побарај по google некој што игра на сервериве, ќе ти го реши проблемот.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Фала:smir: И после во cstrike да го сместам ? нели ?
Врска неам. Зависи од програмот тој за античит, пробај стај го во сите фолдери во cstrike, или во сите фолдери кај што е инсталиран програмот.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
Реинcталирај fleх i cs но во други локации. Во дефулт може да ти оcтанат некои фајлови.
Fleх брише ce недозволено во играта. Ваљда и тој фајл. Штознам. Пробај па пиши што бидело.:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Си има баг, мора да ја исклучуваш играта пред да се мења стаза, или ако ти се укочи, преку таск менаџер исклучи па влези пак.

Јас на мој сервер кога праам changelevel мене ми се укочува и морам да искачам. Тоа е.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Реинcталирај fleх i cs но во други локации. Во дефулт може да ти оcтанат некои фајлови.
Fleх брише ce недозволено во играта. Ваљда и тој фајл. Штознам. Пробај па пиши што бидело.:smir:
OК, ќе пишам..сега во моментот инсталирам го одново Flex-от ..
А кантер ја имам на цд, ако ја инсталирам на цд ќе има ли проблем или од кајгана да ја слегнам ??:smir::toe:

wot, и другите akо можете да ми помогнете .......
1.) Кога го делете Flex-от и одново го слегнаф.
2.) После земаф реинсталл на кантер, и како што рече wot да го сместам во друг фолдер, така го разбраф.:kesa:И потоа го сместав во Local Disk ( D ) и кога го оклучувам Flex-ot и еве сега што покажува кога одам "Start Counter - Strike 1.6" .
Eве и слика :
 

bubi4ko

Македонци брее..
Член од
24 јуни 2008
Мислења
274
Поени од реакции
17
Дали некој има KEY за македонската кантер?????И СРЕКНА НОВА ГОДИНА НА СИТЕ А И НА МЕНЕ:toe::toe::vozbud::vozbud::pos2::pos2::smir::smir::jaj::jaj::pipi::pipi::kesa::kesa::nesvest::nesvest::tapp::tapp::drk::drk::pusk::pusk::wink::wink::baeh::baeh::nenene::nenene::back::back::nesum::nesum::salut::salut::uvo::uvo::tv::tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom