Помош и совети

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ги инсталирав Fallout 3 и Mirror's Edge. Арно ама, кога ќе играм и ќе се заглавит (и на двете игри). Не ми се заглавуват на исто место, туку како да кажам, кога ќе му текнит тогаш заглавуват...

Хелп? :nesum:
Кои други игри ги имаш инсталирано?
На сите ли ти кочи?
На кои ти кочи?
 
Член од
2 март 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
^^
Ги имам инсталирано: Counter Strike 1.6, Call of Duty 4, Trackamania: Nations Forever, Doom 3, Fallout 3, Frozen Throne и Mirror's Edge. Ми се заглавувет само Fallout 3 и Mirror's Edge.
Doom 3 пред 2-3 дена ја инсталирав, ама досега не се имат заглавено, понатаму ќе видиме. CoD4 ja свртив Single Player, а и некош си ја играм на интернет, никогаш не се имат заглавено....
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Ја инсталирав Mirror's edge и ја пукам на максимум лета нема гајле, арно ама после некое време прави проблем се замрзнува и прекинува да работи. ени хелп?
П.С. значи не ја кочи на одредено место него кога како му текне, пробав драјвери, патчови ама јок
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Пак Mirror's Edge. :) Пробајте ги новите официјални или бета драјвери кои излегоа пред некој ден. 99% оти е нешто во врската помеѓу драјверите и играта. Можеби се проблеми со драјверите, можеби со самата игра, не се случува само на вас 2цата, доста народ истите проблеми ги има.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Абе драјвери секој ден ги пратам и најновите ги иам симнато и не ми се верува да е се до нив, пачувана е, триста чуда се праени ама јок неќе да е на арно.:toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Абе драјвери секој ден ги пратам и најновите ги иам симнато и не ми се верува да е се до нив, пачувана е, триста чуда се праени ама јок неќе да е на арно.:toe:
A пред да ги ставиш најновите драјвери, ги бришеш од корен старите?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
1. Control Panel
2. Driver Sweeper
3. CCleaner

Така нели?
Само CCleaner, Driver Sweeper не користам, користам uniblue.

Тие што имате проблем со Mirror's Edge ако ја играте на vista само стартувајте ја од bin фолдерот како администратор и проблемот со замрзнувањето е решен. :helou::smir:
 
Член од
2 март 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Ги инсталирав Fallout 3 и Mirror's Edge. Арно ама, кога ќе играм и ќе се заглавит (и на двете игри). Не ми се заглавуват на исто место, туку како да кажам, кога ќе му текнит тогаш заглавуват...

Хелп? :nesum:
Инаку, на Fallout 3 најдов шо е проблемов. Го инсталирав најновиот пач, шо го спуштив од официјалната страна и повеќе не ми се закочи. :smir: А за Mirror's Edge, уште ми се заглавуват. :jaj:
 

snowmen

The Rock
Член од
26 јануари 2009
Мислења
108
Поени од реакции
1
ja igrav COD 4 mi se pojavi ova i ne mozam da prodolzam ponatamu
moze li nekoj da mi kaze so e rabotava???
 

Attachments

Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Сони 3 купено од Америка би работело ли тука? Знам има нешо разлика у напоните не се разбирам многу па ако може некој да ми одговори ќе му бидам ептен благодарен?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Фифа 09 Помош!

Кога ќе го пуштам цеде-то ми дава вакви срања!






Потоа 2 ЦД


 

Kajgana Shop

На врв Bottom