Помош и совети

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Имам проблем со играта pes09. А еве што е пробломот:
Има ли решение? И кое тоа решение ?
Ја реинсталирав многу пати. И пак исто.
Application version 1.0.0
Тоа е проблемот. Инсталирај го најновиот patch.
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
daj neka ni kazi nekoj kako da najdam sifra za da mi gi otvori site koli i nadgradbi na need for speed underground 2 pls pls pls i kako da ja napisam fala vi od napred:helou:
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
In the "Press Enter" screen type in the following cheats
T.S kako da napravam za da mozam da ja napisam sifrata...


kako na primer na strategiite se odi na enter se pojavuva nekoe prozor4e pa ja pisuvas sifrapa i poftorno enter i sifrata ke se vmetne...kako treba da se napravi isto taka na mfsu2.. ???:S:S fala vi odnapred pozz
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
In the "Press Enter" screen type in the following cheats
T.S kako da napravam za da mozam da ja napisam sifrata...


kako na primer na strategiite se odi na enter se pojavuva nekoe prozor4e pa ja pisuvas sifrapa i poftorno enter i sifrata ke se vmetne...kako treba da se napravi isto taka na mfsu2.. ???:S:S fala vi odnapred pozz
Кога ќе ја уклучиш играта, почекај додека не стигнеш до местото каде што на екран ти пишува PRESS ENTER. И сеа само пиши на тастатурата тоа што треба, ако е успешно, ќе чуеш звук.
 

jutel

"убавите работи доаѓаат на крај"
Член од
25 март 2007
Мислења
952
Поени од реакции
2
se kako sto mi kaza slusnav i zvuk ama pak sifrite ne fatija ne mi se otvoreni kolite i nisto drugo se e po staro..:nenene::nenene: neznam so mu
ili ova se pravi samo na po4etokot na igrata koga prv pat pravis account
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
se kako sto mi kaza slusnav i zvuk ama pak sifrite ne fatija ne mi se otvoreni kolite i nisto drugo se e po staro..:nenene::nenene: neznam so mu
ili ova se pravi samo na po4etokot na igrata koga prv pat pravis account
Нема Readme во тоа што го доунлоадира?
 

snowmen

The Rock
Член од
26 јануари 2009
Мислења
108
Поени од реакции
1
абе дај кажете ми на Crysis warhead кај да ја најдам таа големата пушка за да го отепам тенкот на првата стаза:kesa:

I'm The Rock
:pusk:
 

рапаич

А бе?
Член од
20 март 2008
Мислења
164
Поени од реакции
6
daj neka ni kazi nekoj kako da najdam sifra za da mi gi otvori site koli i nadgradbi na need for speed underground 2 pls pls pls i kako da ja napisam fala vi od napred:helou:
Спушти си Save game,или имаш Profile creator,само со него бираш кола и се отклучуваш за неа ако купиш друга се е по старо.
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.286
Поени од реакции
314
абе дај кажете ми на Crysis warhead кај да ја најдам таа големата пушка за да го отепам тенкот на првата стаза:kesa:

I'm The Rock
:pusk:
Ај види тука само селектирај Crysis Warhead и имаш walkthrough за секоја мисија
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
kako se pominuva 3 mislija na man of war.....na kraj koa ti vika leave the villige....kako da go napustam seloto so tie 2cata, a me brkaat 20 tenkovi, i 50 vojnici...
ako JA ima nekoj pominato neka mi kaze...
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
CoD2 neke na multiplayer?? prvo mi velese deka cd-key incorrect a sega neke ic na multiplayer...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom