Помош и совети

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Golem problem ijam ve molam pomagajte!Instalirav cs so patch v21!Koga instalirav staiv serveri!Koa ke vlezam na adsl ili kgb server se mi vika "cannot continue without sprite telekomadsl.spr"(i taka se na site serveri razlicen sprite) i ne me konektira na serverot!Sto da napravam vise neznam me polude cs se nezdravi verzii na net se!
Абе ти реков од каде да ја даунлоадираш. Најди ја в32 од таму, таа ја имам јас дома, работи перфектно.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Леле ај помош играв јас некое време football manager 09 и после некое време кога да снимам тоа што сум играл ми се појавува XML parsing error! а под тоа ми пишува:
not well-formed(invalid token) at line 1 of recent_folders.xml
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Леле ај помош играв јас некое време football manager 09 и после некое време кога да снимам тоа што сум играл ми се појавува XML parsing error! а под тоа ми пишува:
not well-formed(invalid token) at line 1 of recent_folders.xml

Ја ке ти дадам решение
Fifa Manager 09 (the best of the best)
батали тие мизерни игри што немаат 3д за мечевите што ги играш
само тоа му е мајката зирни па ке видеш
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
^ Многу добро решение му даде.. :tapp: Гледај, провери во фолдерот каде ти е инсталирана FM09 дали ти го има снименото. Ако го има, копири го во некој друг фолдер, дај реинстал на играта, и види дали сега се ке е во ред. Ако не ти е воопшто снимено, или не сака никогаш да снима, дај реинстал, најверојатно некои фајлови се corrupted.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
^ Многу добро решение му даде.. :tapp: Гледај, провери во фолдерот каде ти е инсталирана FM09 дали ти го има снименото. Ако го има, копири го во некој друг фолдер, дај реинстал на играта, и види дали сега се ке е во ред. Ако не ти е воопшто снимено, или не сака никогаш да снима, дај реинстал, најверојатно некои фајлови се corrupted.
Го решив веќе проблемот ама сепак фала
А тоа срање фифа менаџер да играм :vozbud:
Да ме бркаат после секоја сезона не фала
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Помош... Ќе може ли некој да ми каже зошто торентот нејке да почне да ми downloadira, ке стаам некоја игра на пример со многу seeders и ке идам force start и не мрда неке да почне иначе користам Телекабел интернет од 1500 неограничен. :nerv:

Фала
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
може ли некој да ми каже како да исконфигурирам ред алерт 2 да може да се игра во мрежа?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Помош... Ќе може ли некој да ми каже зошто торентот нејке да почне да ми downloadira, ке стаам некоја игра на пример со многу seeders и ке идам force start и не мрда неке да почне иначе користам Телекабел интернет од 1500 неограничен. :nerv:

Фала
А има воопшто сидери за тој торент :toe:?
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Има на пример гта 4 неке да појде. :toe: неке ни со 1 kbps да данлоудира
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Има на пример гта 4 неке да појде. :toe: неке ни со 1 kbps да данлоудира
Па почекај 5-6 минути и би требало да сака да појде кај мене така беше за гта а ако и тогаш не сака смени си торент
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Не многу али бар почна да симиња порано некеше ни со 1 kbps да симиња
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
889
Ми требаат cheat codes за играта Adventure Island за на Windows, благодарам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom