Помош! Дали сум бремена?

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Може да ти биде попуштено да, ама поубаво, мало морген :)
10 минути размислував дали да лакнам, да не ме сватиш погрешно : )

Пробано е, и не го осеќам кондомот, ич :)
--- надополнето: 23 март 2013 во 00:07 ---


Ај сега на долго и широко.
Мене ми е така убаво и сигурно, и башка никому не верувам, од кај да знам со која се онадел (на голо) пред мене :)
Што си е сигурно, сигурно си е.

И да, уште еднаш ќе одговорам, не го осеќам кондомот. Што значи не ми смета.
И ШТО КОЈ КУР АКО СТАВИШ КОНДОМ АКО СИ СЕ ЕБЕЛА БЕЗ ПРЕДТОА ? Дечкоти онади други па незгодно ти е ? нели 4 години се ебете ? Значи извини ама не да не ти држи вода муабетов, оди утепај се со размислувањава.

Незнам зашо трошам нерви -_- ... дај некој да дојде да ме утепа преку кур.... у македонија живеам , ако не ебам тука без кондом со 60 од сида болни 55 умрени ебате, кај кур ќе ебам.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
10 минути размислував дали да лакнам, да не ме сватиш погрешно : )



И ШТО КОЈ КУР АКО СТАВИШ КОНДОМ АКО СИ СЕ ЕБЕЛА БЕЗ ПРЕДТОА ? Дечкоти онади други па незгодно ти е ? нели 4 години се ебете ? Значи извини ама не да не ти држи вода муабетов, оди утепај се со размислувањава.

Незнам зашо трошам нерви -_- ... дај некој да дојде да ме утепа преку кур.... у македонија живеам , ако не ебам тука без кондом со 60 од сида болни 55 умрени ебате, кај кур ќе ебам.

Смири хормони.
И што те боли јас што преферирам? Онака, глеј си за тебе, може?
 
Член од
11 март 2013
Мислења
67
Поени од реакции
36
Дефинитивно е поубаво без кондом 90 посто би го кажале тоа .. Али полека малце ја напнавте.. ако неа и е убаво да има секс со кондом нејзино си е нека си има , вие што вие поубаво без кондом имајте си така и крај нема што да се буните тука :)
 
Член од
26 март 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo, nov sum na forumov i imam edno mnogu bitno i hitno prasanje... Mi se desi nesto dosta nevoobicaeno. 2 pati po red mi se kine kondom... So devojka mi si imame najnormalni redovni odnosi i nikogas ne mi se desilo toa, no sega 2 pati po red :/. Prviot pat koga se skina, kupivme apce (Norlevo) go ispi, i posle 55 casa od koga go ispi apceto, se desi pak istoto. Dajte mi nekoj sovet, mi rekoa da ne pie pak takvo apce zatoa sto bilo dosta jako...
p.s. Devojka mi ne e vo plodni denovi...
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Затоа ќе го тресеш надвор чак и коа носиш кондом,нек ти е со среќа.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
А да земиш уште едно пакетче кондоми за да вежбаш да ги редиш убаво. Како може да ти се кине.

За апчето оди да прашаш во аптека ќе ти кажат најдобро.

И запамети - кондомите се поефтини од памперси
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Купи тест за бременост, пред да те стегне срце.
Не можеме ние да знаеме дали е бремена или не.
 
Член од
11 февруари 2013
Мислења
37
Поени од реакции
22
Најдобар одговор од аптекарот или доктор :) Ак нема друго решение, тогаш ај со среќа нека ви е, од свадби, од се да си исчекате ;)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Аман па и вие, сепак не се 100% шансите дека женска му е бремена :/ .. Ако излезе дека не е, нареден пат свршавај надвор иако имаш кондом. Посигурна варијанта нема. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom