Политички случувања во САД: Генерална дискусија

Дали санкциите на администрацијата на Џо Бајден, кон Русија, вродуваат со плод?


  • Вкупно гласачи
    48
  • Гласањето е завршено на .

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
19.872
Поени од реакции
26.275
Да, реакцијата на Лула беше најдобриот дел од гафот. :LOL:
 
Последно уредено:

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.092
Ima statemanship vo govorive za razlika od pretsedatelot na @Vartolu koj ne moze dve rechenici da svrze. Ali hej, na CNN vikaat lukashenko bil zloto
Vleguvam na forumov po 1 den, 30 notifikacii od tebe tagovi..Poleka malce, olabaj se, dishi dlaboko, znam deka sum ti idol, ama nemora da zamaras tolku. Nebitno mi e tvoeto mislenje :kafence:
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
19.872
Поени од реакции
26.275
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.447
Поени од реакции
19.626
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.201
Поени од реакции
36.055
све ова се интелектуалци кои ради газењето од страна на државата не можат да најдат работа па мора да крадат.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.201
Поени од реакции
36.055
што ќе се деси ако се направи шатдаун на владата у Америка? Гледам одбројуваат нешто.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom