Покер на Фејсбук

  • Креатор на темата cige
  • Време на започнување
Член од
25 јануари 2010
Мислења
62
Поени од реакции
15
продавам чипови за фејсбук покер, кој е заинтересиран нека пише ПП , Поздрав !
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Играв, играв, играв, се заразив ко ментална некоја, играв, играв, играв, ооо тие непроспани ноќи....

... и ми се здосади. Толку беше од мојата покерска кариера. :icon_lol:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Бидејќи ова ти здосадило следна фаза е покер на соблакање. :pipi:
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Порано играв почесто (ми одеше, и на другарите им префрлав чипови), сега многу ретко, зашто не ми оди многу а и имам малку чипови.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
0
Поени од реакции
0
na poker skapuvam..... 24/7 momentalno na facebook imam 84 miloni....... najmnogu imam imano 2biliona od koj 500mil prodadov .....sega imam pocnato i so pari stavas na tvoj acount kolku pari sakas i si igras potoa kolku pari pravis .... moze da si gi podignes koga sakas od kladilnica......mn e jako...

--- надополнето ---

Што да кажеме за ракава освен БРАВО !
Ај и мене еднаш вака да ми се посреќи кога ќе играм на 10м маса ако кренам пак :) и сите да ме следат да даде господ :)

п.с има некој што ќе донира за црвен крст чипови ?
ajde jas ke ti dam nekoj 100k ;)

--- надополнето ---

auuu...ova e prava zaraza...vi prepora4uvam i4 da ne probuvate poso nema da mozete da stanete mosle...heheh...se salam...ina4e mn e interesno...od 45000 za 45 minuti padnav na 0
nogu sim jak neli :D :D

a ako saka nekoj da mi dade malku barem kolku za zivot da imam...ke mu gi vratam...na zaem...tie sto imaat milioni...


a ako saka nekoj da mi dade malku barem kolku za zivot da imam...ke mu gi vratam...na zaem...tie sto imaat milioni...
kako ti e fb ke te adnam ke ti pratam :)...
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
играв едно време интересно беше 24/7 играв и највеќе шо направив беше 50м ама ги изгубив на една рака со кецови и неам пипнато од тогаш!
 
Z

Zoza

Гостин
igrav me haknaa radi 8M (a najmnogu sto imav bese 130M)sega si napraviv nov profil sega sum na 35 livel imam 6M i najinteresno mi e koga ke dojde nekoj na masa 70livel i me blefira jas mu zimam a na drugar mu pise:ma ovaa ima sreka vidi ja jadnava tek e 35livel jas koga bev toa (demek u fazon enus pocnuvam) a da si znae kolku noki neprospieni imam ke mu stane jasno se...
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Случајно кај еден другар најдов 10к и играв и направив 40к. Отидов на 2к/4к маса и таму земав околу 400к. После отидов на 400к маса и направив околу 3м и знаете, ги изгубив :pipi:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Играм од време на време, добро е за тепање на време :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom