Подарувам

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.613
Поени од реакции
31.820

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Ако знаете некој да подарува мало мачорче ангорче или некоја друга рунтава сорта ве молам пишете ми порака или цитирајте ме овде.
 
M

Moon Child

Гостин

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
M

Moon Child

Гостин
Мене ми е грев кога бараат исклучиво машки мачиња и почесто нив ги вдомуваат за да не им се маткаат по дома мали мачиња кога нели женската мачка ќе се породи.
Греота за мачките.
:(
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
ITNO!! Se vdomuva Skip godina dena star Labrador jas Licno go poznavam kutreto e premilo mora itno da se vdomi bidejki sopstvenikot nemoze poveke da go cuva ako ne se vdomi vo najskoro Vreme ke zavrsi vo Vardariste. Ve molam Lugje pomagajte spodeluvajte.

 
L

Lu

Гостин
Другар мој подарува Доберман, мажјак, 1 година и 9 месеци стар.
Заинтересираните нека ми пишат пп, за подетално инфо.
 
Член од
10 јуни 2015
Мислења
7
Поени од реакции
4
Се подарува кученце, 2 месеци старо. Многу е мирно и многу е мило. Дали некој е заинтересиран за што побрзо да му најдеме домче? :)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Кане Корсо, Ариса, чувано во домашни услови, женка, возрасно една година и четири месеци. Се подарува поради тоа што сопствениците не се повеќе во можност да ја чуваат, имаат уште едно куче и со тек на време се' помалку се трпат меѓусебно.

12939345_10209450349242610_1771022379_n.jpg
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
59
Поени од реакции
17
Помош за една другарка..
Се подарува преубаво, весело и разиграно мало 3 месечно женско кученце од мајка мини пинч. Кученцето ќе го добиете прочистено од надворешни и внатрешни паразити, со пасош за примена вакцина и една ревакцина. Кученцето ќе биде со мал раст и со кратко крзно, идеално за чување во домашни услови. Контакт во порака или на телефон 078 312 836.
https://m.facebook.com/groups/414405195345121?view=permalink&id=933277506791218
 

Attachments

Последно уредено:
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Се подарува женско кутре во одлична здравствена состојба. Старо е околу месец дена, прочистено е од глисти. Најверојатно е некое мешанче, ќе биде со среден раст. Контакт по ПП.

DSCN4955s.jpg DSCN4956s.jpg DSCN4962s.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom