Подароци за посебни денови во вашиот живот...

Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Е ние со дечко ми за Валентин не си подаруваме ништо, не даваме никакво значење на овој празник кој уствари не е наш.
Може само да падне добар секс, а што има подобро од тоа а ?
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
ке се напраам камен.. требен ми е поклон хаха
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Е ние со дечко ми за Валентин не си подаруваме ништо, не даваме никакво значење на овој празник кој уствари не е наш.
Може само да падне добар секс, а што има подобро од тоа а ?
подобро АМИН!
 
П

Пепси_

Гостин
Е ние со дечко ми за Валентин не си подаруваме ништо, не даваме никакво значење на овој празник кој уствари не е наш.
Може само да падне добар секс, а што има подобро од тоа а ?
2 секса....

А за денот на вљубените нема ништо да подарам оти не сум вљубен а и некако празникот ми е клише ако може да се нарече празник оти не заслужува.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
I'll be my own valentine, because I'm f*cking amazing.

И ќе си поклонам едно Розе вино,да го одбележам и другиот празник :smir:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Chasha poezija i burence vino,parche suv leb – skroz nema tishina, a jas i ti sami, okolu nas pustina,tuka e carstvoto, a ne vo kruni od rubini !!!

(samo shto za na hartija e dobro ova- idi kazhi i go na nekoja - ta koa ke te podbere- hahahahahahah:pos::pos:- ni valentinovo, ni trifun ke vidish)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
<sarcasm on>Цвеќе... шо расти в рака.</sarcasm on>

Не го славам...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
За дискусија дали да се слави или не, си има тема во подфорумот Љубов и Секс. Тука стриктно за тоа тие што слават - што ке купуваат. Онака сметајте дека опоменав. :)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Пошо црнио крал рече да не јадеме трици,јас сепак ќе кажам дека ме боли курот за валентајн и овој ден ќе го прославам со мојот најомразен пијалак виното,се надевам овојпат ќе ни тргне,а не ко прошлиот пат.БАСТЕР !
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Moжам ама не го славам.
Можеби не си ја почитувам својата вера доволно, но нема да славам туѓ празник од туѓа вера.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
И ја би да не го славам..ама знам дека женскава ќе се потроши нешо па...ради реда ќе зеам и ја
 

Kajgana Shop

На врв Bottom