Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Има реклама со дечко и девојка на семафор и типов почнува да замислува како ќе се земе со девојката и претпоследната сцена е на плажа со детето нивно и се убацува црн... џип мислам дека беше, за кој што е уствари рекламата. Е, ми треба песната која што е искористена. :)
Знам само дека кога ќе им се упали зелено иде “And I'm feeling goooooooood“ :pos:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Не го знам насловот ни изведуачот ама песната иде ваке ,,you have sekret smile and you only cepet for me,, кој ќе ми ја прати преку ПП ќе му бидем премногу захвален :back:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
[zEUs];1810605 напиша:
Не го знам насловот ни изведуачот ама песната иде ваке ,,you have sekret smile and you only cepet for me,, кој ќе ми ја прати преку ПП ќе му бидем премногу захвален :back:
ПП
( мислам дека е оваа:) )
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Има реклама со дечко и девојка на семафор и типов почнува да замислува како ќе се земе со девојката и претпоследната сцена е на плажа со детето нивно и се убацува црн... џип мислам дека беше, за кој што е уствари рекламата. Е, ми треба песната која што е искористена. :)
Знам само дека кога ќе им се упали зелено иде “And I'm feeling goooooooood“ :pos:
Ја најде песната? Ак не, јас ќе ти ја пратам :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Незнам ниту изведувач,ниту име на песна:)
Ама спотот го знам:smir:Го пуштаат на џангл тв најчесто.Пее девојка со капче,во просторија,позади неа група,подоцна ја фрла капата,има плава коса.Има и специфична облека,песната е многу убава,брза(не ми текнува ни стих од неа:pos2:)
Знам колку лошо опишав,но ја сакам песнава,како за инат сега не ја пуштаат да видам изведувач.Хелп
 
Z

ZeroStyle

Гостин

Ај види оваа да не е. Ја неам јас, ама да помогнам во потрагата де :helou:
 
П

Паган-др

Гостин
Незнам ниту изведувач,ниту име на песна:)
Ама спотот го знам:smir:Го пуштаат на џангл тв најчесто.Пее девојка со капче,во просторија,позади неа група,подоцна ја фрла капата,има плава коса.Има и специфична облека,песната е многу убава,брза(не ми текнува ни стих од неа:pos2:)
Знам колку лошо опишав,но ја сакам песнава,како за инат сега не ја пуштаат да видам изведувач.Хелп
Annie - I Know Your Girlfriend Hate Me!

Провери оваа:helou:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Ми треба еден микс, Fuck me I famous...постар, 2005-06 нешто беше...го имав, неможам да си го најдам сеа на комп:uvo:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Има реклама со дечко и девојка на семафор и типов почнува да замислува како ќе се земе со девојката и претпоследната сцена е на плажа со детето нивно и се убацува црн... џип мислам дека беше, за кој што е уствари рекламата. Е, ми треба песната која што е искористена. :)
Знам само дека кога ќе им се упали зелено иде “And I'm feeling goooooooood“ :pos:
Muse - Feeling good .... ако не ја најде покасно ке се стаам на мсн ке ти ја пратам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom