Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2007
Мислења
3.583
Поени од реакции
2.605
Да не знај некој како се викаше песнана што ја напраеа од филмот Fron dust till down? со тој батката што викаше Pussy, pussy, camon pussy lovers, we have smelly pussy, shave pussy, hairy pussy, blond pussy, black pussy, white pussy, yellow pussy, wet pussy, dry pussy, camon pussy lovers!!!!!
нели имаше некоја песна со ова напраено:)Баш сега го гледав филмот и ич не ми текнува како се викаше да си ја симнам....ја имам негде во папките ама никако не можам да ја најдам...ај ако му текнува на некој нека пиши:)
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Јас ја знам само онаја кај шо ќе му игра Селма Хаек на Тарантино. Ако ја сакаш таа, кажи, ќе ти ја дам на мсн, ама утре, пошто сеа легнувам :smir:
Ајт таму
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Until June - Sleeples anyone ? :)
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.640
Поени од реакции
3.261
Да не знај некој како се викаше песнана што ја напраеа од филмот Fron dust till down? со тој батката што викаше Pussy, pussy, camon pussy lovers, we have smelly pussy, shave pussy, hairy pussy, blond pussy, black pussy, white pussy, yellow pussy, wet pussy, dry pussy, camon pussy lovers!!!!!
нели имаше некоја песна со ова напраено:)Баш сега го гледав филмот и ич не ми текнува како се викаше да си ја симнам....ја имам негде во папките ама никако не можам да ја најдам...ај ако му текнува на некој нека пиши:)
Ќе да е Dj Baloon - Pussylovers...побарај, а ако сакаш аддни ме на мсн ќе ти ја пратам:helou:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
6
Поени од реакции
1
kako bi mozel da dobijam edna pesna samo ne znam kako tocno se vika ide "letaj poletaj ptico malecka.. "
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Може да ми каже некој како се вика песната од филмот Escape from L.A.?
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Маарко, мислам дека се работи за песната Cut Me Out, од Toadies.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Еј ми треба една песна доста е добра нешто хаус стил ама со труби така некако.
типот шо ја правел се вика Yan Oliver или Ryan Oliver, не разбрав добро, а за името на песната појва немам, разбрав дека е или вино вино, или фино фино дека се вика, ама не сум сигурен дали беше така името на песната.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.201
Поени од реакции
918
Еј ми треба една песна доста е добра нешто хаус стил ама со труби така некако.
типот шо ја правел се вика Yan Oliver или Ryan Oliver, не разбрав добро, а за името на песната појва немам, разбрав дека е или вино вино, или фино фино дека се вика, ама не сум сигурен дали беше така името на песната.
Ian Oliver - Bucovina
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Маарко, мислам дека се работи за песната Cut Me Out, од Toadies.
Не е таа песна, оваа беше некако спора и немаше пеење, мислам дека идеше во позадина на филмот додека типов внесува 666 и ја гаси цела струја во светот, баш на крај на филмот.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.583
Поени од реакции
2.605
Еј ми треба една песна доста е добра нешто хаус стил ама со труби така некако.
типот шо ја правел се вика Yan Oliver или Ryan Oliver, не разбрав добро, а за името на песната појва немам, разбрав дека е или вино вино, или фино фино дека се вика, ама не сум сигурен дали беше така името на песната.
ili e
Ian Oliver - vino vino
ili
Ian Oliver - Bucovina
Lesno se najduva na internet:smir:

btw fala za pesnata pusy lovers:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
E за песна мислев ама незнам како се вика.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom