Пес 6 турнир (Shollym 2012-2013 сезона)

Nik20

Неверифуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
4.474
Поени од реакции
3.438
Батка ти пишав и порака, глеам не ме есапиш многу.
Ако знае некој друг како да се направи да се игра со новите трансфери.
Горе во фајловите за симињање никаде го нема свичсерверот, а и нема објаснување за 3 од 6те фајлови кои се ставени да се симнат, што да се прави со нив.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
По се изгледа ништо нема да биде од турнирот
 
Член од
24 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
528
Незнам што отвараше тема,кога не е одговорен..
Не одговара на прашања,грешен линк,никакви информации...
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Може некој да ми стави линк на ПП за даунлоад на овие Host/Client што беа за онлајн да се игра ПЕС ?

Фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom