Песна која никогаш не ви има здосадено?

BruceDickinson'

Iron Maiden
Член од
1 јуни 2010
Мислења
4
Поени од реакции
2
Ти најде за музика да ми зборвиш? Овде имаш набројано од Јовано Јованке до Nirvana! Шо музика слушаш уствари?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Ти најде за музика да ми зборвиш? Овде имаш набројано од Јовано Јованке до Nirvana! Шо музика слушаш уствари?
А морално ли е само една иста музика да се слуша??? Закон да не има некаде таков???
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Ти најде за музика да ми зборвиш? Овде имаш набројано од Јовано Јованке до Nirvana! Шо музика слушаш уствари?
А ти шо музика слушаш? Кажи ни и ние да слушаме од убавата музика, попростички си сме ние на форумов. :)

Да не бегам од темава, мене Вивалди и Бах никогаш не би можеле да ми се здосадат.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ти најде за музика да ми зборвиш? Овде имаш набројано од Јовано Јованке до Nirvana! Шо музика слушаш уствари?
Брат ич гајле да не ти е што јас слушам. Слушам се во кое што се пронаоѓам и што ми се допаѓа и на никој не му поднесувам рачуни за тоа што слушам, ниту некому му се правдам. Глеј си за себе и свиркај си... :wink:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496

Значи да се разберемо, боље текст од оваа песна комбиниран со гласот од Amy Lee нема :)
 
H

HITCH

Гостин

Значи да се разберемо, боље текст од оваа песна комбиниран со гласот од Amy Lee нема :)
Значи се разбереме дека постои :smir: Двеве песни ми се омилени, а се многу стари.
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Маја Оџаклиевска со Шила и Не ме допирај.
 

Nonteizam

Полихистор
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.129
Поени од реакции
790

Ал увек доѓе... Д-мол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom