Пеете ли додека се туширате?

Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Не пеам ама си слушам музика :smir:
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
698
Поени од реакции
211
Пејам и кога се туширам и кога ставам за да јадам некогаш и ко ке јадам тогаш ми велат за џуптин ке сум се мажела,пејам и кога ке фатам да читам нешо да се издувам малку.. некогаш стварно се внесувам, до даска кога ке пуштам музика, обожавам музика ..
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.751
Поени од реакции
12.069
Си ја пејам: you sexy motherfucker, и гледам на шо треба да поработам, на груди, на рамена итн итн...:vozbud:
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
не пеам туку свирам на електрична гитара, се шалам само си свиркам
 
Член од
23 мај 2010
Мислења
43
Поени од реакции
5
Ее ова Да! Со задоволство си пеам додека се туширам, пријатно ми е и убаво, си се расположувам така :) , тогаш заборавам дека треба да излезам. Не секогаш ова ми се случува, кога денот ми е тргнат наопаку одвај чекам да излезам, а да не зборувам за пеењето..:icon_bigg
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Само ако сум заразена со некоја песна.
 
P

PewDiePie

Гостин
онака,понекад............иако искачаш страшно патетичен од кога ќе излезеш од вц.
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Пејам ама не многу силно бидејќи не можам да ги поднесам зафрканциите од моите откако ќе излезам од туш.:icon_lol:
Пеев во хор бе,они ме зафркаваат.
И се нервирам оти на гелот за туширање ми пишува покрај насловот и daily scrub,и мене веднаш ми текнува на песната Scrubs oд TLC. И само таа ја вртам на репертоар,бар додека не се потроши гелот.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Пошто се туширам еднаш на четири години си викам и свирачи.Тоа мора да се прослави тоа е нешто како светско првенство или олимпијада.Сега скорото се туширав па си земав и една вувузела за подобра атмосфера.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
увек..мини концерт! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom