ScreamQueen
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала за поканата, и добредојде на форумот :)

  Иначе мал совет, одговооите на коментарите на твојот профил се пишуваат на профилот на оној што ти коментира кај тебе (кликаш на моето име и пишуваш) во случај да не знаеш, поздрав :)
  Д
  На потписот да ти одговорам...
  -No you can't
  Инаку фала на поканата за пријател , и со помин на форумов.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom