Пеете ли додека се туширате?

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Оуууу јеаааа и тоа како.Пеам секаде не само под туш,ама многу е спешл под туш имам и микрофон и се замислувам нешто а никој не ме глеа,тоа е доброkiki:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Пеам , многу често ..некогаш без контрола , па се случува да чукне мајка ми на врата и да ми каже да намалам тонот:)
И така..:)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Пеам под туш само кога знам дека настанот кај што треба да бидам ќе биде интересен, или кога имам договорено со девојче.
Не пеам туку се дерам.
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
пеам многу и еднаш ми рече комшијата од четврти дека ме слушал ( а јас седам на први:kesa:). завивам до немај каде. ама добра е акустиката во купатило мора да се признае.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
889
Да, пеам (или пеЈам е? Walker Girl интервенирај :)) и во последно време хит ми е Nelly Furtado - Do It :)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Аууу обавезно! И секој пат е нова песна:) Знам некогаш да претерам и многу гласно да запеам, ама ретко се случува тоа... се контролирам :pipi:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Пеам секогаш! И од ко ќе излезам гледам сите се газат од смеење :pos2: Ептен ми е јако се опуштам супер е
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
пеам многуу уше од мал пеам цело време пеам, многу сакам песни и кога ми иде да пеам...пеам! :pos:
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
да да да да да....пеам....секогаш истата песна...од Deep Purple-Soldier Of Fortune...а во последно време и слушам музика...ке си го донесам радиото и 2 саати под туш сум...
 
Г

Гоццццце

Гостин
Хах. Интересна тема. Додека се бањам има пуштено музика од моб и се случува да рипам на транс-от :D
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.504
Поени од реакции
47.658
Jок свиркам само онака а башка имам една глупа пракса под туш кога сум ептен и имам мерак на топлата вода мислам дека пијам по 2 кила у тек на туширање sd
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Не пеам...Хмммм
Демек рецитирам...Знаеш влезен сум у некој филм...:pipi:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Пеам и тоа многууу.Се заборавам си знаат комшиите:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom