Патриот - Фотомонтажи и дизајнерски дела

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.495
Одлични слики Македонцки.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.165
Поени од реакции
691
поголема резолуција во охрид, нија скопјанишчата работиме во оваа..:smir:
Шо море, скопјанишчана мене ми продавет 22 инчни монитори, охрид уште на 15-ки сме ! :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom