Патики

Член од
7 април 2015
Мислења
2.709
Поени од реакции
1.614
Фала ти. Првите гледам ги има во Sport Vision и како за среќа со бројчето што го носам јас, а тешко се наоѓа.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.571
Поени од реакции
9.050
Автоматски споено мислење:


Претпоставувам имаш носено или носиш Salomon патики/чизми и си задоволен штом ми ги препорачуваш, нешто дополнително да пишеш во врска со нив? Колку време носиш/си носел еден пар? Дали ја топли ногата и кога не си во движење и слично.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.709
Поени од реакции
1.614
Претпоставувам имаш носено или носиш Salomon патики/чизми и си задоволен штом ми ги препорачуваш, нешто дополнително да пишеш во врска со нив? Колку време носиш/си носел еден пар? Дали ја топли ногата и кога не си во движење и слично.
Да, сепак зависи од моделот, но јас сум задоволен, не шетам многу по планини или по природа, на снег, во кал и слично за да кажам за таа намена, но за нормални услови се одлични.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.742
Поени од реакции
8.804
или овие, за фудбал:
Ми изгледаат исти, дали да ги земам поефтините. И ако има некоја подобра патика да земам до кај 5000 ако сака некој да препорача.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom