Парфеми

Член од
18 јануари 2006
Мислења
38
Поени од реакции
0
Momentalno go koristam Ultraviolet-Colors of summer,a inaku isto taka zakon mi se Gucci-eau de parfum,Nina Richi-Love in Paris,vo zimata go koristev Givenchy-Very Irresisteble. Najubav mashki parfem mi e D&G
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
134
Поени од реакции
6
Momentalno koristam Emporio Armani Night i Giorgio Armani Black Code
 

Crazy

PaRtY aNiMaL
Член од
16 февруари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
4
`AnGe|4E` напиша:
Закон е Ланком во парфеми правење :) А за козметика па и да не зборуваме :pipi: Па сеа и заштитното лице им е...мх,мх,мх :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
А за Хипноуз ич да не зборуваме...но комент,закон е!!! :nesvest:
Стварно е закон. Да бев женско, ќе си го купев... :)
 
Член од
12 март 2006
Мислења
354
Поени од реакции
1
abe spored mene Eclat e najdobar. bez toj parfem nigde ne odam.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Мммммммммм....:nesvest:
Веееери наааааајс!


 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Armani Code od nekni i mnoooogu mi se sviga
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Najubav parfem sea mi e Madditerraneo od Antonio Banderas. Mnogu ubav proleten chist lesen miris ima i mnogu se lepat zenski na nego :zlo:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
najmnogu koristam today tomorow always od avon ili frank teen mnogu dobri prfemi.a sekojdnevno se prskam so BU SEXSY.
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
jas sum golem ljubitel na parfemi a bideejki mojot roditel raboti so toa imam moznost da isprobuvam a fala mu na boga ima i navistina golem izbor nemam posebno drag bideejki uzivam vo razlicni aromi.(cool water,joop, bvlgari-blanc.....)
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Рома, од лаура Бијаџоти мислам дека беше, класика е веке ама закон парфем, а добар и оној на Жан пол Готје со машкото тело
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224


e ofa go bivat .. :D inache sakam fresh i sportsko da mirisa .. a na mashko .. mh mh mh .. mashki parfemi me palat do ludilo ;) mashko koj mirisat ubavo moze da me padne brzo .. haiahaiah ..
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Ако излезам без парфем од дома, исто како гола да сум излегла!

До пред извесно време ги менував, никако не можев да го најдам оној вистинскиот, но од пред година дена се пронајдовме! Беше тоа фатална средба и љубовта трае и ќе трае засегогаш :wub::wub:. Не жалам ниту пари, ниту време. Штом ми се поарчи, палам патичињата:motor: и правец фри-шоп.

Тоа е неговото Височество COCO MADEMOISELLE CHANEL!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom