Партнерот ми е од село, што да правам?

Каде живеете?

  • Град

    Гласови: 322 78,5%
  • Село

    Гласови: 88 21,5%

  • Вкупно гласачи
    410

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Мене партнерката ми е од драчево.Не е важно од каде е важно љубовта е посилна од се.И да напоменам секогаш ми носи кромид и си јадеме десетка со кромид.Најубаво нешто.Позз до Наталиа.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.267
Поени од реакции
27.693
Е добро де, шо ако е од село нема да те изеде. Ако тебе ти е убаво со саканиот па од кај сака нека биде ќе ти смета ли тоа?


Не се рекло за џабе дека љубовта не познава граници.
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Ко прво... шо би барал воопшто со таква за почеток на врска, т.е зошто би ја почнал таа врска?
Абе по толку постои и во тој правец е гледам свртена малце темата,па јас продолжив
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
абе не е толку важно од кај е партнерот,дали е богат, битно да е паметен ,убав,да те сака и ти него да го сакаш
 

Apofis

Оператор
Член од
20 септември 2009
Мислења
158
Поени од реакции
21
Samo edno e vazno: ako ti praj KEF choekot, ne go ispushtaj...
 
M

marsovka

Гостин
Демек сите селанки се млечни :icon_lol:
emi ако останува со неа, а е глупа зошто би останал освен ако не е млечна, или има гз за фаќање :icon_lol:
Синко и јас би останал ако има коцкици малиот(а е глуп) и гз за драпање не знам за тебе :icon_lol:
Се додека ќути наравно
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
emi ако останува со неа, а е глупа зошто би останал освен ако не е млечна, или има гз за фаќање :icon_lol:
Синко и јас би останал ако има коцкици малиот(а е глуп) и гз за драпање не знам за тебе :icon_lol:
Се додека ќути наравно
И што брак ќе биде тоа ако цело време ќутите ко утови...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom