Падот на империјата

Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
верувај у глупости, не ти се мешам. Ме мрзи да се оправам за небулози со тебе. Али запрашај се, штом ти ги знаеш овие работи дали се стварни или дел на твојата имагинација или имагинацијата на некој друг теоретичар.
Неколку поста напиша колку врска немам, а ништо не напиша врска геополитика, да покажеш колку врска имаш. Ај ќе причекам, може ќе поднаучам нешто од тебе.

Јас од 2015 имам пишувано дека САД се осудени на пропаст и зашто, дека после 2032 Кина ќе го превземе престолот, вие кажувавте дека тресам зелени. Сега ќе се потепате што повеќе примери да постирате како САД се во лајна. Финтата е што ниту ве интересира зашто и како дошло, а најмалку па што следи.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.120
Неколку поста напиша колку врска немам, а ништо не напиша врска геополитика, да покажеш колку врска имаш. Ај ќе причекам, може ќе поднаучам нешто од тебе.

Јас од 2015 имам пишувано дека САД се осудени на пропаст и зашто, дека после 2032 Кина ќе го превземе престолот, вие кажувавте дека тресам зелени. Сега ќе се потепате што повеќе примери да постирате како САД се во лајна. Финтата е што ниту ве интересира зашто и како дошло, а најмалку па што следи.
Што ќе ти напише чоек тебе... Што и да ти напише, пак глупости ќе лупаш. Ниту читаш што ти пишуваат ниту бутур, само од ракав етикетираш.

Заклучоците ти се вака некако:
зионистичките патлаци
А знае жена ти дека све патлаци ти се у уста?
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
Што ќе ти напише чоек тебе... Што и да ти напише, пак глупости ќе лупаш. Ниту читаш што ти пишуваат ниту бутур, само од ракав етикетираш.

Заклучоците ти се вака некако:

А знае жена ти дека све патлаци ти се у уста?
Де бре гној, сеуште неможеш да најдеш некој мој пост врска тендери или па не дај боже конкретно да одговориш на некои постови... Ај ќе те почекам уште некое време.

Ти кажав досаден си со проектирање на твоите особини врз други, слободно продолжи си со зионистичките патлаци, луѓе за пари прават и полоши работи.

Ај пребеганото генералче во Германија, сфаќам зашто е фрустриран, имал посебна врска со религијата и не дозволува никој нешто поразлично да напише врска религијата, ама ти оти стана ваква одлепеница не ми е јасно :toe:
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
Од каде ти е оваа хомосексуална тензија, јас незнам, поготово према сечени татлабаси. Се гледа дека си бил тендераш.
Машала, се разбираш какви им се а! :sneaky:
Се гледа дека си бил и сеуште си буљаш.
Сеуште немаш никаков податок врска тендери, а си продолжуваш да лупеташ, но ништо страшно, ко можеше да лупеташ за Хамас.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.120
Машала, се разбираш какви им се а! :sneaky:
Се гледа дека си бил и сеуште си буљаш.
Сеуште немаш никаков податок врска тендери, а си продолжуваш да лупеташ, но ништо страшно, ко можеше да лупеташ за Хамас.
Баш ме интересира, дали жена ти те остави дека си педер или само дека ти побегнало пилето. Или па кога секна тендерчето те остави.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
Баш ме интересира, дали жена ти те остави дека си педер или само дека ти побегнало пилето. Или па кога секна тендерчето те остави.
Зашто би ме оставила некоја, кога твојата жена не ме остава на раат :toe:

Гледам си опседнат со мене, па еве ти соодветна тема:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.120
А како ти се деси тоа? Те силуваа како мал или така си роден ?

BTW гледав еднаш на Едо реклама, оџата од Љубин баел против тоа, па можеш отидеш имаш ваљда зачувано нешто од тендерчето. Ако немаш, ќе ти пуштиме еден добротворен број, ќе ти собереме пари да ти забаат.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
како ти се деси тоа? Те силуваа како мал или така си роден ?
:pos:
Епа жена ти ме силуваше пред некое време. Почна да ми се жали како цело време си бил опседнат со зионистите и нивните
сечени татлабаси
Јас да ја утешам и викам па добро ете посвети се на синот, она вика и тој дека бил ко тебе буљаш, значи кај тебе дома уствари сите сте биле по татлабасите :свиркам:.
Затоа треба да си ми благодарен што жена ти е порелаксирана сега, редовно си добива тоа што сака од мене. :P

Вака се прави кога некој полни кутии при гласање, а не со плачење 5-6 дена и после пак како слепи послушници
 
Последно уредено:

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.346
Поени од реакции
29.813
Всушност Пакс Американа се на чекор 17:




 
Последно уредено:

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.120
жена ти ме силуваше пред некое време
Еве баш зборев со жена ми, вистина било дека те силувала, ама си се жалел дека мало било дилдото.

Башка жена ми е познат психијатар, вика од психијатриска гледна точка, гарант некој роднина те силувал од мали нозе.

И пошто имаш аспирации да труеш кучиња, како и секој нормален сериски убиец, заедно со теориите на заговор исти профил на човек си со Палчо. Буквално се пресликувате, труеш кучиња без грижа на спвест, безкрупулозен политички профитер/тендераш, теории на заговор (измислена втора светска војна, евереите, власите лизардите, ресетот), жена ти те оставила или си во фаза на развод, напредна параноја, на сите им редиш етикети од ракав, сериозна сексуална девијација…. Материјал за сериски убиец.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.888
Поени од реакции
7.268
Еве баш зборев со жена ми, вистина било дека те силувала, ама си се жалел дека мало било дилдото.
Нормално дилдо ќе си имате по дома, кога цела фамилија сте по сечени татлабаси и после ја откачен сум бил :cautious:

Поздрав до жена ти, секоја чест што си имате отворен брак и ја слушаш за нејзините сексуални искуства со други. Некој би рекол нетипично за Македонски патриота, ама па ти си потврди дека во реалност не си.

труеш кучиња без грижа на спвест
Ееее најпосле после 3 месеца нешто вистинито да кажеш. :cuc:
Реков ја ќе причекам конкретен пост да посочиш.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.120
Не и доаѓа памет на државава, наместо да те згрижат во надлежна институција, те држат на слобода, ќе земеш на душа некое дете и ти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom