ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Член од
6 октомври 2017
Мислења
5
Поени од реакции
0
Здраво. Утре испитот политички систем кај Рената Дескоска и Јелена писмено ли ќе биде? Благодарам
 
Член од
5 февруари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Економски систем и економска политика кај Узунов,што прашува и како е полагањето,дали тешко се положува?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom