Операција на колено

Член од
9 мај 2022
Мислења
1
Поени од реакции
1
Zdravo , go imam skinato predniot vkrsten ligament, i mi trebaat nekolku odgovori :
Koj spored vas e dobar sportski ortoped i vo koja bolnica raboti Skopje ili bilo koj grad u Mk?
Koja e cenata na operacijata, kako se dvizat privatno ili vo drzavna?
Ili pa ako ima nekoj iskustvo nadvor od Mk sto ima napraveno operacija na koleno neka spodeli okolu cenata i dalie zadovolen od operacijata.

Thx
 
Ф

Флеш

Гостин
Zdravo , go imam skinato predniot vkrsten ligament, i mi trebaat nekolku odgovori :
Koj spored vas e dobar sportski ortoped i vo koja bolnica raboti Skopje ili bilo koj grad u Mk?
Koja e cenata na operacijata, kako se dvizat privatno ili vo drzavna?
Ili pa ako ima nekoj iskustvo nadvor od Mk sto ima napraveno operacija na koleno neka spodeli okolu cenata i dalie zadovolen od operacijata.

Thx
ке одиш во Воена болница .... сите се таму одлични .... зборам од искуство
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Разгледај или прашај и во темава, можеби на некој од тие што таму имаат пишано ќе му излези во известувања па ќе ти даде одговор ако имал слично искуство.

 
Член од
29 април 2022
Мислења
2
Поени од реакции
2
позз мој совет ти е само активност без операции иди кај некој физиотерапевт не си ставај здрава нога во трн
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.727
Поени од реакции
2.101
позз мој совет ти е само активност без операции иди кај некој физиотерапевт не си ставај здрава нога во трн
Кој црн физиотерапевт и нехируршки третман на скинат лигамент.
Господе боже, абе главата на врат како за украс и рамнотежа да ви е.
Не го насочувајте човекот на грешки, оти сте станале тешки секташи - анти медицина.


Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom