Омилен NBA кошаркар

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Moj omilen kosarkar e Tracy McGrady, mnogu go sakam covekot imam i original dresovi od Amerika od nego od sto go sakam :)
Iako vo posledno vreme e mnogu povreden seuste mi e omlien poradi stilot na igra.
A za Kobi moe licno mislenje za site tie poeni sto gi postignuva e deka Lejkersi nemaat nekoi drugi dobri igraci vo timot pa Kobi najcesto igra sam, a i e dosta kvaliteten igrac (eden od najdobrite vo momentov) i zatoa postignuva takvi uspesi.
 

Filip89

Македоникус
Член од
1 март 2007
Мислења
528
Поени од реакции
4
Kobe Bryant. Covekot e Zver:zver: Dava po 40-50 kosa koga saka. A ne samo toa, tuku i dobar all round player e.
 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
Lebron James - не го сметам за најдобар, но омилен ми е :)
 
Член од
5 април 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Kobe Bryant,e so moze nekoj da kaze ne e,nemoj odma da se popalite,hehehe.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
<mengele> напиша:
Kobe Bryant,e so moze nekoj da kaze ne e,nemoj odma da se popalite,hehehe.
Коби Брајант е играч кој игра скржаво тоа не е играч...играч е некој како Трејси Мегреди кој иако игра и дава по 40 поени не игра толку скржавоto e to
 

outcast

login: failed!
Член од
29 јануари 2007
Мислења
424
Поени од реакции
8
Billa Bong напиша:
Коби Брајант е играч кој игра скржаво тоа не е играч...играч е некој како Трејси Мегреди кој иако игра и дава по 40 поени не игра толку скржавоto e to
Дефинитивно. Преголемо пичлеме е и ми оди на нерви.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Vince Carter...штета што замина од Торонто, ке беа одличен тандем Бош-Картер
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
ЛеБрон Џејмс - ѕвер е малиот!

Инаку на времето МЏеј ми беше омилен (Мајкл Џордан)
таков играч е еден и единствен
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе најомилен а и најдобар ми е Коби Брајант нема што чоекот си е прва класа секој меч по 50 поени ѕвер.:zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Mlad_man напиша:
Абе најомилен а и најдобар ми е Коби Брајант нема што чоекот си е прва класа секој меч по 50 поени ѕвер.:zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver::zver:
Hehe, koga igra sam dava po 50 poeni, ist slucaj kako sto bese Tracy McGrady vo Orlando dodeka bese. Prakticno sam igrase.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
F.A. напиша:
Hehe, koga igra sam dava po 50 poeni, ist slucaj kako sto bese Tracy McGrady vo Orlando dodeka bese. Prakticno sam igrase.
Исто исто..само што Коби си остана ист а Мегреди сеа игра по тимскиto e to
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Коби Брајант легенда :rofl: абе сам игра и нормално дека ке постигнува најдобар резултат :basket:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom