Омилени обувки (по можност со слики)

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Ја ИЧ нејќам коа у град ќе видам девојчиња колку мене(14,15 години) како маваат штиклица.Незнам ама мене ми изгледа тоа на сељачење.Многу повеќе ми праи мерак убаво девојче кога ќе видам дека носи обични патики(Скечерс , Етнис итн. да не бројам фирми)
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Omileni obuvki sekako ne mi se patikite.Najcesto nosam niski mokasinki, brodarici,ponekogas elegantna cipela na niska stikla,no bidejki baravte patiki,eve gi moite.
 

Warrior

Born to laugh
Член од
15 декември 2005
Мислења
375
Поени од реакции
3
betogrozdanov45 напиша:
Ја ИЧ нејќам коа у град ќе видам девојчиња колку мене(14,15 години) како маваат штиклица.Незнам ама мене ми изгледа тоа на сељачење.Многу повеќе ми праи мерак убаво девојче кога ќе видам дека носи обични патики(Скечерс , Етнис итн. да не бројам фирми)
...Ванс, Риф, ДиСи..
Се согласувам со тебе, поише ми изгледаат на теткици, отколку на девојчиња од 14-15 години.
Моментално имам ДиСи а, како најбољи би ги издвоил Риф, не за друго најубави модели имаат вака визуелно и најквалитетни се.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
betogrozdanov45 напиша:
Незнам ама мене ми изгледа тоа на сељачење.Многу повеќе ми праи мерак убаво девојче кога ќе видам дека носи обични патики(Скечерс , Етнис итн. да не бројам фирми)

И тие за тебе се обични а....фирмосани патичиња.
Иначе шо не стаив слики тоаш...




 

Warrior

Born to laugh
Член од
15 декември 2005
Мислења
375
Поени од реакции
3
Јас ги имам тие вторите, само моите се кафеави и знакчето ДиСи е како графит со растечени бои, абе закон!
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19

denes si gi narachaf ovie najhappy sum uhhhhhhh
 

Donatello

Нинџа желка
Член од
18 јануари 2006
Мислења
58
Поени од реакции
0
Абе најзакон обувка е ТОПЛИНКА, ама уште не им е дојдена модата и затоа сите ги носат само по дома. Како би било кога сите би искачале у град по топлинки (онакви као мечиња, зајчиња, пајачиња) !!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheeky1::cheeky1::cheeky1::cheeky1::cheeky1::cheeky1::cheeky1::cheeky1:Штета неам некоја слика
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Cipela nekoja besna ... epten sum zabegan po cipeli! A patiki nosam samo koa nosam trenerki ili epten sum sportski oblecen ... sto inee bas cesto :)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Кје купвам Конверс стартки ниски... ооооо ногу се јаки и ефтини! јеа!
 

glufce

French Toast
Член од
15 јануари 2006
Мислења
827
Поени од реакции
8
noodle напиша:
Ja imam kako vtorite ama plavi
и јас ги имам вторите ама истите со розево а сакав на плаво ама немаше...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom