Омилени магазини-списанија

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
ТАА си читам.Константно ја купувам уште од 5то одделение и некако ми стана навика да ја купувам.

И некогаш онака кога ми е досадно и нема ништо интересно,си купувам СВЕТ да си се посмеам малце.:pos:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Еспорт,Шесто сетило,Димензија Х,Вицотека,Бла-Бла,Емитер,Теа Шема...
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Забавник, ЦКМ, ОК, Вицотека...и др што најдам по дома
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Порано секогаш купував ОК но сега ги сакам и купувам Joy и Lepota & Zdravlje
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Kaко помал го купував БРАВО (германскиот, а не разбирав германски, само заради сликите ми беше, а 70 денари секоја среда ццц) па после почнав со ЦКМ и ФХМ, опасни списанија, ама другар ми исто така ги купува, па само ги прочитувам и му ги враќам :)
 
N

NeMiRnA

Гостин
JOY,Lepota i zdravlje,Бизнис и дневниве весници ги разлистувам обавезно.
 
Член од
18 декември 2007
Мислења
448
Поени од реакции
51
многу е жално што моментално нема добар неделник на македонски...мислам нешто надвор од политика..форум иако имаше доста политика мислам дека беше најдобар македонски неделник...ckm
е добар ама во последно и ним не им оди од рака..се помалку содржини има...сведок исто добро почна ама понатака се укака!!!!!!!!
 
Член од
13 февруари 2008
Мислења
104
Поени од реакции
1
Porano redovno go kupuvav Metal Hammer (hrvatskiot) ama nego vise go nema pa kupuvan bilo sto, samo da bide interesno i so krstozborki :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
У последно време само Политикин Забавник... Ама и тој некако го влошија, но сепак нема некој што го постигнал неговиот квалитет.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
ComputerARTS го обожавам, јес да неможам да сум во тек со броевите (тибам и пеј пол и све) али кога и да начекам фри верзија зимам и обавезно разлистувам пополека што е и како е:)
Во самото списание има диск (CD/DVD) со разно разни goodies за графика. Едноставно ComputerARTS е закон:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom