Омилена навивачка песна

Статус
Затворена за нови мислења.

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
imase edna pesna idese vaka: Dosta ne kopiravte dosta nasi pesni vie peevte...
а тоа иде и у овој ритам

оооо ве боли газето...ноќва ке е влажно и преебано..аааајде дојди МЗТ па и да ни заврне ке ве ебеме.....


или може да се каже

ако сакаш да го ебеш мзт..ако сакаш да го ебеш мзт...ако сакаш да ги ебеш сите аеродромци ти..тогаш навивај за работнички

или па...

ви нашето мило скоје аеродром село има мзт таму игра сељаци прва лига...

зашто да не и...

дојдов јас во аеродром најголемо село цело ке го обојам во црвено и бело

мислиш може и

па рам пара рара рам пам........оооооооо...ооооо...оооооо. парарарарам пам пам ТИТУЛА.....

центарските јаки момци ебат само аеродромци

пааа....


друже тито друже тито аеродром те сакасамо прашај само прашај стално ли е вака :wink::wink:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ако може некој што има повеќе песни навивачки странски и наши само не на Грција и да не бидат конвентирани од ЈуТуб ќе добие награда.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а тоа иде и у овој ритам

оооо ве боли газето...ноќва ке е влажно и преебано..аааајде дојди МЗТ па и да ни заврне ке ве ебеме.....


или може да се каже

ако сакаш да го ебеш мзт..ако сакаш да го ебеш мзт...ако сакаш да ги ебеш сите аеродромци ти..тогаш навивај за работнички

или па...

ви нашето мило скоје аеродром село има мзт таму игра сељаци прва лига...

зашто да не и...

дојдов јас во аеродром најголемо село цело ке го обојам во црвено и бело

мислиш може и

па рам пара рара рам пам........оооооооо...ооооо...оооооо. парарарарам пам пам ТИТУЛА.....

центарските јаки момци ебат само аеродромци

пааа....


друже тито друже тито аеродром те сакасамо прашај само прашај стално ли е вака :wink::wink:

Kolku pesni posvetni samo na nas.. zad dobriot konj sekogas se kreva prasina !!!!

Peam jas za vas sega na cel glas vie ste picki city park boys-i
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39

Излези момче право на тераса и поздрави ја гоцевата раса, кренете раце високо горе наше ќе биде и солунско поле. але але але але
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Другар ми ного се согласувам со тебе . Најпатриотска е таа. На 2 место може - НЕКА РАЗБЕРАТ КЛЕТИТЕ Ш’“у&и МАКЕДОНСКО ИМЕ НЕМА ДА ЗАГИНЕ:vozbud::vozbud:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Od maloto gratce na sekade se slusa cisti Makedonci nie sme vo dusa,stoime gordo peeme na glas Napred Ovce Pole-Igraj ti za nas

Zeleno-zolta toa e boja sto vecno stoi vo dusava moja...za nea peam,za nea se smeam za nea gordo znaminja veam!!!!!!!!!


Od stranskite na Partizan



 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15

химната е на Ливерпул...ептен добра...исто ваква имаат и навивачите на Селтик..инаку една ептен добра ситуација....што гледав интервју со Жерард.. вели: во финалето со Милан на полувреме влегуваат во соблеквална со резултат 0:3 и цитирам: Ја слушаме химната која ја пееа со се срце и цел глас иако губевме 0:3...целиот тим се расплакал во соблекувална....и видовме што се деси...дигање морал и 3:3...ако го најдам тој клип ќе го ставам тука...

ова е текстот од неа

When you walk through a storm
hold your head up high
And don't be afraid of the dark.
At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind,
Walk on through the rain,
Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.


еве уште една добра химна направена од самите играчи на интер...тука е направена како песна...

и нешто од нашите спортски сали..за жал што повеќе не постои..:toe:
незнам дали ќе разберете и не се слуша баш најубаво...


Куманово
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
Od maloto gratce na sekade se slusa cisti Makedonci nie sme vo dusa,stoime gordo peeme na glas Napred Ovce Pole-Igraj ti za nas

Zeleno-zolta toa e boja sto vecno stoi vo dusava moja...za nea peam,za nea se smeam za nea gordo znaminja veam!!!!!!!!!

za sega se ovie pesni so uste edna ama za natamu ke ima poveke pa pocetok e....odlicni sa pesnite
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а тоа иде и у овој ритам

оооо ве боли газето...ноќва ке е влажно и преебано..аааајде дојди МЗТ па и да ни заврне ке ве ебеме.....


или може да се каже

ако сакаш да го ебеш мзт..ако сакаш да го ебеш мзт...ако сакаш да ги ебеш сите аеродромци ти..тогаш навивај за работнички

или па...

ви нашето мило скоје аеродром село има мзт таму игра сељаци прва лига...

зашто да не и...

дојдов јас во аеродром најголемо село цело ке го обојам во црвено и бело

мислиш може и

па рам пара рара рам пам........оооооооо...ооооо...оооооо. парарарарам пам пам ТИТУЛА.....

центарските јаки момци ебат само аеродромци

пааа....


друже тито друже тито аеродром те сакасамо прашај само прашај стално ли е вака :wink::wink:
последнава вие ја измисливте?
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
АКО САКАШ ЦЕЛА САЛА МАЈМУНИ,АКО САКАШ ЦЕЛА САЛА ПЕДЕРИ ,АКО САКАШ ЦЕЛА САЛА МАЈМУНИ И ПЕДЕРИ ТОГАШ НАВИВАЈ ТИ ЗА РАБОТНИЧКИ!!!!

КОГА ЌЕ ОСТАРАМ САМО ТИ СЕТИ СЕ НА СИТЕ ДЕНОВИ МИНАТИ СО ТЕБЕ ВО СРЦЕВО МИ СЕ....И НАПРЕД МЗТ И НАПРЕД МЗТ И НАПРЕД МЗТ И НАПРЕД МЗТ...

НЕМА ИГРАЊЕ СО СКОПЈЕ НЕМА НИ СО НАС,КАДЕ ИГРА СКОПЈЕ ТАМУ СТАЛНО ПЕАМ ЈАС...


О ГОСПОДЕ,ВЕРУВАЈ МИ,ГО ЕБАМ ЈАС РАБОТНИЧКИ,ГО ЕБАМ ЈАС РАБОТНИЧКИ И ЦЕНТАРСКИТЕ ПИЧКИ!

ДОБРО ЗНАЈ ЗА ТЕБЕ ПОСТОЈАМ,ДОБРО ЗНАЈ ЗА ТЕБЕ ЖИВЕАМ,И КОГА ГУБИТЕ И КОГА ВОДИТЕ АЕРОДРОМЦИТЕ СЕ СО ТЕБЕ...СКОПЈЕ ЗНАЈ,ЛУД СУМ ПО ТЕБЕ,НЕ ЗНАМ ШТО БИ ПРАВЕЛ БЕЗ ТЕБЕ,СРЦЕВО МОЕ ЈАС ТИ ГО ОСТАВАМ ШТО ЗА ТЕБЕ ЛУДО УДИРА...СРЦЕВО МОЕ ЈАС ТИ ГО ОСТАВАМ ШТО ЗА ТЕБЕ ЛУДО УДИРА..СКОПЈЕ ЗНАЈ ЌЕ ДОЈДЕ И ТОЈ ДЕН КОГА ТИ ЌЕ БИДЕШ ПОРАЗЕН,ЗНАЈ ТИ НИКОГАШ НЕМА ДА СИ САМ,НАПРЕД СКОПЈЕ ЌЕ ТИ ЗАПЕАМ..ЕДЕН ДЕН КОГА ЌЕ ПРОЈДЕ СЕ,КОГА НЕМА ДА СУМ СО ТЕБЕ,ТУКА Е АЕРОДРОМ ДА ТИ ЗАПЕЕ,ИГРАЈ СКОПЈЕ ЗА НАЈВЕРНИТЕ,ТУКА Е АЕРОДРОМ ДА ТИ ЗАПЕЕ ИГРАЈ СКОПЈЕ ЗА НАЈВЕРНИТЕ!!!!

ПЕАМ ЈАС ЗА ВАС СЕГА НА ЦЕЛ ГЛАС ВИЕ СТЕ ПИЧКИ CITY PARK BOYSI

МАЛКУ ПРИПОР,ООО МАЛКУ ЃОРЧЕ,ЕЕЕЕ,МАЛЈУ ДРАЧЕВО,ООООО КАДЕ ВИ Е ЦЕНТАРОТ???
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
АБРЕ МАКЕДОНЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КАДЕ СЕ СПРЕМАШ БОРБА ТЕ ЧЕКА БОРБА ЗА СЛОБОДААААААААААААА НЕКА РАЗБЕРАТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТ КЛЕТИТЕ ШИПТАРИИИИИИИИИ МАКЕДОНСКО ИМЕ НЕМА ДА ЗАГИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
АЛЕАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ЧИСТА ЧИСТА ЧИСТА МАКЕДОНИЈА
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom