Од кога играте WoW?

Brutal

Enemy Of God
Член од
27 март 2007
Мислења
168
Поени од реакции
3
Ех шо би дал сеа у ЛР да сум ..
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Moре море замисли мејџот шо ке ти е сега у ЛР да ти беше?
Бев (не у ЛР него у конкурентниот Блекаут у тоа време) и право да ти кажам се изморив после 1 недела играње. Паѓаа лилјаковки, ама и мене очи ми паѓаа после 15 саати раидање дневно.......
 

Brutal

Enemy Of God
Член од
27 март 2007
Мислења
168
Поени од реакции
3
За сега зборам..Иначе нема ем ем..ем да си одмораш ем да имаш најбољи мејџ на сервер.
 

pap

Член од
18 април 2007
Мислења
12
Поени од реакции
4
Hehe ovoj John Doe mora da e Crimen :P. Jas bev vo (Pink-Aurum MO) Paranoia, Blackout i LR i i pregorev posle:)
 
Член од
23 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
9
Hi Mates :) hehe vaka.. i ja igram od Feb 2005 pocnav na server Quel Thalas ne znam ni jas zasto :) i seuste sum na istiot. Smeniv 2 gilda do sea.. pred TBC idevme Naxx sea smeniv gild posle TBC nekoi napustija nekoi otkazaa igrata pa go smeniv pred 3 nedeli :) Sea cistime Kara, Gruul i Maghteridon. U Tempest Keep The Eye samo Void Reaverot. SSC ja pocnuvame ovaa nedela zaso guildot go formiravme pred 3 ned se sobravme stari igraci od najdobrite gildovi na serverot pa ke vidime kako ke ide. Do sea e super Gruul od prva. Mag od 2-3 pat :) aaa.. Igram Warrior, Fury Specc :) Name: Jimy :)
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
јас не играм WOW и никогаш нема ни да заиграм , не сум до толку глуп :tapp:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Колку што гледам јас темата е Од кога играте, а не дали играте или ќе заиграте. Така да твоето мислење баш и не беше потребно. И што е работава со ова Не сум толку глуп? Иначе ја играв година ипол ама престанав пред пола година.
 

GaMe OveR

GaMe OveR
Член од
22 декември 2007
Мислења
185
Поени од реакции
0
:S јас почнав да играм World of Warcraft од 2004 год играв 2 години го качив 70 lvl Приестот Lefterka :) на Sylvanas и наеднас еден ден ми текна и ја откажав :S а незнам и јас зошто !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom