Од виртуелност во реалност ( ЖУРКА НА 28 МАЈ ВО СКОПЈЕ)

Статус
Затворена за нови мислења.

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Па баш поради тоа нека има уште некоја ... не ке можам на сите да ви обрнам внимание .... нали е така? :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
bez gajle, ionaka samo mene treba da mi obrnuvas vnimanie :lol: 8) :twisted: :lol:
 
Член од
9 мај 2005
Мислења
3
Поени од реакции
0
Devilish Angel напиша:
FortunE напиша:
Vchera razmisluvav kako mozam da iskombiniram, no ne mi e izvodlivo ama bash nikako :( Mnogu mi e zal shto ne mozam da sredam so zamena
Fortune .. eve jas se prijavuvam dobrovolno da te zamenam zoshto gledam deka stvarno sakash da odish .. iako sum prva smena ke odam i treta nema problem samo ti odi :D
moze?
a so se sekirate dvete jas ke ve zamenam dvete, ah lelele me zaborajvte prvin ke dojdam za devilish prva smena pa posle ke dojdam treta za fortune i resen problem
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Дали се ова нови моменти? Дали ќе дојдат плус двајца пациенти? :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Bilence, ако го сториш тоа, ова лето имаш од мене частење, ама онака убо частање!!

Ето, девилиш и Форчун, средена работава, сега не би требало да измислите нешто друго, за да не дојдете, морате!!! 8)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Da se razbereme, Bilence nemozi da idat dva dena po cel den na rabota, treba mene prva da me smeni pa da si ja odraboti nejzinata vtora pa da ide za fortune treta i nedela pak mene prva da me menuva!? Nema smisla stvarno. Jas mislam deka se dogovorivme letovo vo Ohrid (ili Struga) da se vidime zoshto nemozeme jas i Fortune da dojdeme. :cry:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Тогаш барем една од вас двете може да дојде, договорете се која или фрлајте паричка, само доста со изговорите. В ред. А за летово, колај работа, дефинитивно. Но сега му е мајката исто така.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
И Долфин доаѓа, морам да пишам во негово име, ми се јави денес да го потврди доаѓањето! :)
Ам ... ако е расположен за карање како и секогаш на форумов ... треба да се спремаме психички малце :? :lol: :lol:
 

NLO

Член од
24 мај 2005
Мислења
27
Поени од реакции
0
е па дечки, убав провод ви посакувам :D
 

NLO

Член од
24 мај 2005
Мислења
27
Поени од реакции
0
не бе, како сама, ево за 30 мин ти испраќам луѓе за да не ти е досадно :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
NLO напиша:
не бе, како сама, ево за 30 мин ти испраќам луѓе за да не ти е досадно :D
Тенкју, најубаво си поминавме, секако ни фалеше, а што рече на журката сама ќе ме пуштиш???
 

NLO

Член од
24 мај 2005
Мислења
27
Поени од реакции
0
знам дека убаво сте си поминале, информиран бев, а и не дека се сомневав... ти реков јас, само посакај и одма праќам луѓе јас, патем, ко да не си ме поздравила а? или така ми се чини? во секој случај, се надевам дека се договоривте за глобалната форумска сеирџиска средба :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
НЛО, кога веќе еднаш ќе ми кажеш дали идаш и ти? Аман три дена те прашувам, само меткаш нешто друго :twisted: :lol: :lol: :lol:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Јас сакав да дојдам ама во сабота правиме година од матура :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom