Одбојка

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Затоа кога се менува треба да се менува од корен. Затоа што семето кога ке никне, и малце да има лош ген, џабе:toe:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
temava od odbojka do kaj stasala .....se kazalo se i sesto i nemam nisto protiv nikoj klub ama voa so fersped veke aman preku glava u makedonijava nasa mala ima eden kup drugi kakvi takvi klubovi zasluzuvaat komentar.......
cccc
i posle uspeh nemalo pa ke nema:tapp:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Модев си отишол од работнички. Тренерот им рекол дека кој сака може да си оди без обештетување.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Не е нов податокот, само никој го немаше напишано во онаа неактивна тема : )
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
abe ne e bas taka... mu gi udri klocite jole na pola tim mame mu raplaka :D
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
На 14 февруари започнува првенството :)
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
koga modev zamina za budva, toj klub gi otkupi i pravata za toj da nastapuva za nasata reprezentacija sto znaci deka za drzavjanstvo ne znam ama za rep. vo nikoj slucaj ne igra. a za makedonsko drzavjanstvo tesko verojatno poso maximum na legalno dozvoleni se dve pa sea... bugarsko i crnogorsko... you do the math... btw toa mladinskoto godinava do koja godina e?
modev ne smee izgleda da igra za makedonija zatoa sto toj vece ima crnogorsko i bugarsko drzavjanstvo(ima i makedonsko)ama toj smee da igra za crna gora samo i za bugarija

sega imamo mnogu jaka reprezentacija samo treba da se iskoristi toa mnogu dobri korektori imamo isto i mitev e dobar
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Има играно за младинската селекција на Бугарија, и тоа не е како во фудбал. Треба дозвола од бугарската федерација, а тие не дадоа, и толку:smir:
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
Има играно за младинската селекција на Бугарија, и тоа не е како во фудбал. Треба дозвола од бугарската федерација, а тие не дадоа, и толку:smir:
мислам дека бугарите бараа и соодветна оштета за да му дозволат да игра за нас ако ме држи сеќавањето убаво
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Абе јасно, кој ти дава играч без пари..
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
abe i ne ni treba sega toj :D ke zakrpime nekoj drug heehe

a koe prvenstvo?? prvata liga li?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom