"Огласи" за работа

Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Здраво

Дали тука има некој што работи во Костал во Охрид и какви се условите таму, дали е добра платата итн...?
Благодарам

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Член од
16 февруари 2019
Мислења
50
Поени од реакции
83
Некој да сподели работно искуство во 8ми септември како медицинска сестра . Како се условите дали ве пријавуваат самиот почеток одкако ќе се почне со работа исто така и платата ?
 
Член од
11 август 2017
Мислења
386
Поени од реакции
321
Барам работа во Прилеп
Шанкер,Продавач, се е добредојдено
 
Член од
18 октомври 2019
Мислења
17
Поени од реакции
3
Baram rabota kako promoterka vekje 7god go rabotam toa. Dokolku imate potreba od promoterka ili od hostesa pisete mi vo lp.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom