Ноне

Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Ме линкнаа до група од Фејсбук за вицеви за Ноне, и морам да ја споделам зашто не можам да се соземам од смеење.

Еве некои:
1. None e rodena vo kinder jajce i bidejki nemalo upatstvo edvaj ja sostavile...
2. None e tolku grda, sto morale da i vrzat stek okolu vratot-barem kucinjata da igraat so nea... :D
3. None koga odi vo zoloska namesto da gi hrani zivotnite-zivotnite ja hranat nea...
4. None e tolku vlaknesta, sto koga ke vleze vo bazen - obezbeduvanjeto izvestuva pod hitno devojkata so dzemperot da go napusti bazenot !!!
5.KOGA SE SLIKA NONE ZA NA LICNA KARTA NA SLIKATA I GI IMA I SANDALCINJATA !!!
6.gradite na none i se tolku mnogu razvieni sto mora da nosi bedz za toa koja strana i e predna

Sto pravi None na tenisko igraliste?
-Igra odbojka :)

NONE POSLEDNA DOZNAVA KOGA VRNE DOZD !!!

zosto NONE zimno vreme e cesto bolna
bidejci koga se tusira dodeka da padne vodata od tusot se lade , i sekogas se banja so ladna voda.

None e reinkarnacija na Kalimero!

-Зошто се смее Ноне кога трча по трева?
-Па зашо тревата ја голицка под мишка

Ноне е толку ниска шо кога наоѓа паричка на улица и треба скала за да ја подигне

Ноне знае да напраи салто под кревет!

Ноне нема цицки. Цицките имаат Ноне.

Sto pravi None koga ne moze da zaspie?
- Sheta pod krevet


итн. итн.

линк до групата:)))
http://www.facebook.com/group.php?gid=166755602019&ref=ts&v=wall
 
C

Crazy Diamond

Гостин
Sto pravi None koga ne moze da zaspie?
- Sheta pod krevet

:хаха::хаха::хаха:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Koга гледав ТВ на времето, прв пат ја видов кога беше на тоа музичкото шоу.
И баш ми беше фина. Ми има оставено впечаток као слатка мала.

Не пратам македонска естрада и незнам што како е и каква е сега, па ми останува позитивниот впечаток.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ноне не е толку лоша колку што се лоши вицевите за неа :pos:...
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Sto pravi None na tenisko igraliste?
-Igra odbojka
па во право е тој изумителот да го речам..:pos2:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
^^ eхеее,какви све коњи сум јавала !!!!! :pos::pos::pos:
хахахахахаххаха
брао Ноне,брао:pos:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Не ми се верува еј, кај се не почнаа да фаќаат сеир за се и сешто. Остајте ја цурата на раат бе, што к*р ако е ниска..Мене баш ми има добар впечаток оставено, и е симпатична..Сите имаат маани..Уствари шо зборам бе, мала висина не е никаква маана..Само некои лузери немаат попаметна работа, па измислуваат секакви срања, па уште за Ноне еј.. А што е најтрагично мислат дека се смешни..Duh..Nolifers..Фејсбуков(саксбук-ов) од место за дружба и забава, стана место за фаќање сеир, глупирање, и слични вакви срања..

ЕДИТ - сеа видов, и група напраиле...:pop::pop::pop: Боже сачувај еј, коа ке пораснат бе..?
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
^^^убаво викаш...што ако некој е понизок од вас??? зашто секој што е маааааааалце поразличен од вас го мислите дека е глуп,грд, итн...?
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
абе не ја драпаат без причина веруј...не е штосот дека е онаа само ниска...туку целокупно нема талент ни за пеење ни за ништо...и заради тоа индиректно и алудираат многу јасно на нејзината слаба точка-висината!!!
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.353
Поени од реакции
7.430
Сааамо исфрустрирани лузери можат да измислуваат вицеви за Ноне, девојчето постигна успех на идол (каков таков), се здоби со медиумско внимание, е сеа другите кои завидуваат можат да :pusk: и измислуваат вицови. Срамота
 

Kajgana Shop

На врв Bottom