Ноне Неделковска

K

**KukLi4ka**

Гостин
Она, заедно со Вуќичевич, Мартина и компанија можат слободно да основаат друштво за какви луѓе НЕ треба да пробуваат да пеат осем под туш!:tapp:
:pos2: Potpolno se soglasuvam..katastofa e devojkata!(kako i gore navedenite dve)
 
Член од
23 јули 2007
Мислења
166
Поени од реакции
2
more kakvi cic.. ima ne se za frlanje a na liceto moze kartonska vreka kako na sceare moive
 

АнГеЛ

I will change the world
Член од
2 август 2006
Мислења
381
Поени од реакции
2
Не ми ја задевајте Нонето, генерација ми е од гимназија, морам да си ја бранам :P
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
852
Ноне ми е интересна, има убави песни ама тие спотовите... Абе онаа Софи од Амазон ги прави поубави! Предлагам во иднина или да промени видео-продукција или чисто нека прави телевизиски-верзии во емисии од типот на Добра Шема, Ред Хот итн. Патем да прашам некој дали го има последниот албум (вториот од неа), да ми ги прати песните?
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Шо олкава омраза против Ноне?? Да не се подобри оние србскине певањки шо ги слушате секојдневно по дома и в диско? а? Соземете се, ако вака имаме мислење за некој шо знае да пее (а верувајте, знае! Доказ и самиот Идол беше), за некој што знае да ја сака музиката, што се труди да биде штоповеќе истакната. Не е убо да викаме срање ваква таква. Никој од вас не е во право. Па нормално после гачице мачице ќе ми пејте овде, страм.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
еј!многу е слатка и мала!таа е нашата kylie minogue!но за пеачка не ја бива баш многу!
Нашата Кајли Миног??? Кај и е згодното тело, кај и е провокативната фаца, кај и е дарбата или осетот за играње? Немој таков муабет ни на шала да повториш ... смешно е, не за друго.
Јас немам видено подебилно женско суштество ... па барем да знае што да облече на такво едно нескладно тело наместо да се срами уште толку со фармерчиња со низок струк низ кој се прелива сало! Катастрофа!

Шо олкава омраза против Ноне?? Да не се подобри оние србскине певањки шо ги слушате секојдневно по дома и в диско? а? Соземете се, ако вака имаме мислење за некој шо знае да пее (а верувајте, знае! Доказ и самиот Идол беше), за некој што знае да ја сака музиката, што се труди да биде штоповеќе истакната. Не е убо да викаме срање ваква таква. Никој од вас не е во право. Па нормално после гачице мачице ќе ми пејте овде, страм.
Мартин, Ноне знае да пее? Од кај тоа? За да биде Ноне пејачка, треба прво да поработи на нејзиниот прост акцент кој пара уши! Кога ќе го среди тоа, може ќе можам да и го доловам гласот кој уште не и е созреан ... вришти и завива како бебе, треба дефинитивно да смени професија!

п.с. Леле тој новиот спот што и е ... као покрај базен со еден куп смотани девојки и еден дечко зад неа ... без врска се облечени, никој незнае да игра, сите како прости зјапаат во камера, Ноне од стомакот неможе да се движи не па да игра ... леле срам ми е кога го гледам! Поаматерско нешто немам видено ...:uvo:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Шо олкава омраза против Ноне?? Да не се подобри оние србскине певањки шо ги слушате секојдневно по дома и в диско? а? Соземете се, ако вака имаме мислење за некој шо знае да пее (а верувајте, знае! Доказ и самиот Идол беше), за некој што знае да ја сака музиката, што се труди да биде штоповеќе истакната. Не е убо да викаме срање ваква таква. Никој од вас не е во право. Па нормално после гачице мачице ќе ми пејте овде, страм.
Абе у право си дека српскине певаљки се булшит али и Ноне е катастрофа. Ко децана на СуперЅвезда пее. А за Идол ке те демантирам пошо се тоа бесе потплатено и местено (според мене и според многу други).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom