Новогодишни Украси

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
14.607
Поени од реакции
11.543
Не знам дали има тема за вакви фотографии побарав не најдов, критика е добредојдена. Користев за првпат Spot Metering (така мислам се викаше) на Canon 60D.Фала на времето


Elence by DeviAngelMKD, on Flickr
silajiceto2 by DeviAngelMKD, on Flickr​
 
На врв Bottom