Нови фудбалски дресови

Член од
21 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
1.501
Совет од каде е најдобро да се набават дресови. Гледам се продаваат на нет но некој да ме посоветува. Во последно време го следам профилот на дресови онлајн дали се веродостојни дресовите. Гледам има и веб страна нивна
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
Совет од каде е најдобро да се набават дресови. Гледам се продаваат на нет но некој да ме посоветува. Во последно време го следам профилот на дресови онлајн дали се веродостојни дресовите. Гледам има и веб страна нивна
Не знам дали е истата таа страна, на инстаграм јас имам dresovi.mk

Имам еден пријател од фан клуб па директно на приватниот профил му нарачувам, негова е оваа што ја пишав. За дресовите можам да кажам дека се супер, неколку дресови иам нарачано од него и се немам пожалено, имаш и player и fan version, можност да си бираш пачови, кој играч сакаш, бланко дрес, имаат и ретро, имаат и широк избор на екипи.
Околу 1600-2000 денари се движат некаде со цените. Сметам дека се исплати за квалитетот со оглед на тоа што оргинал дресови од фан шоп се околу 100+ евра.

Ако нарачуваш не е лошо да си прашаш да ти каже димензии за величините ако си на граница пошто може да се случи и да се малце помали од предвидените генерални големини.
 
Член од
12 јуни 2017
Мислења
379
Поени од реакции
245
Совет од каде е најдобро да се набават дресови. Гледам се продаваат на нет но некој да ме посоветува. Во последно време го следам профилот на дресови онлајн дали се веродостојни дресовите. Гледам има и веб страна нивна
Пробај од оваа страна јас пред некоја година нарачав преку ваква слична страна на whatsapp му пишав на продавачот и ми прати линк од aliexpress и за околу 900-1000 ден ме фати
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
Шо е ова бе жити све. Па у Палма у гтц има боље дресови. Види ги какви се нит амблеми има, нит знакче од производителот на опремата ни ништо. 900 денара дрес, сиггурно после 5 носења ќе скапе на тебе. :D
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.857
Поени од реакции
7.072
за колку време отприлика стигнуваат нарачките од тука?
Пред корона за месец време најдолг рок, сеа немам порачувано, најверојатно има застој, да го прашаш продавачот.
Шо е ова бе жити све. Па у Палма у гтц има боље дресови. Види ги какви се нит амблеми има, нит знакче од производителот на опремата ни ништо. 900 денара дрес, сиггурно после 5 носења ќе скапе на тебе. :D
Не смеат да ги промовират целосно од легален аспект најверојатно, затоа ги снема од Али.
Тие се дресеви што ги продаваат македонските портали.
Имам купувано додека имаше на Алиекспрес, ќе го добиеш целосно како што изгледа оргиналот.
Продавачот дури ми испринта премиер лига знакови на ракавот, бројче и натпис по моја желба. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom