Новитети од нашите издавачки куќи

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.983
Антолог

img_3_1668551373018.jpgКултура

img_1_1668551334782.jpg


Сакам Книги

img_2_1668551354270.jpg
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.983
Антолог

img_2_1669050571616.jpgАрс Ламина

img_4_1669050749429.jpgПНВ Публикации

img_3_1669050655583.jpgКнижарница Три

img_1_1669050550779.jpg
 
Член од
21 јануари 2022
Мислења
250
Поени од реакции
1.303
Романот на Господинов е објавен пред најмалку две години, само што сега авторот доаѓа да го промовира :) Претходно не можел или не сакал најверојатно поради пандемијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom