Нова Демократија - Имер Селмани

Член од
12 септември 2008
Мислења
359
Поени од реакции
4
more trebase site pratenici da mu izbegat na taci samo on i djaferi neka ostanat
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
Аууууууу !!!!!!! Nea Demokratia ?! Сега ни претстои спор со грците и за ова име...Можеби целта ни е да ги дефокусираме од спорот со државното ни име, а може и тоа ние да направиме отстапка за Nea Demokratia, а грците да попуштат за Македонија ?:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
ја мислам дека овај Имер Селмани стабилно изгледа па и по изјавите стабилен е,па ќе ја тера политиката.
а иначе на мене мие сеедно дали имер или џафери...ние си дадевме газо под кирија па сеа друг ни е крив..али знаат овие наште шо треба..:pusk:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
АБЦ, Горазсд: Хало бре, дај одете во Љубов и секс подфорумот малку, за промена :)
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
АБЦ, Горазсд: Хало бре, дај одете во Љубов и секс подфорумот малку, за промена :)
Па зар не сме таму,јас цело време си мислам дека сме таму,ако се знае кое е второто име за политикава.Или го имам згрешено подфорумов?:jaj:
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Sto ti pravi ostroumen politicar kako Grujo.
Gi raskaruva shqiptarive. Razdeli pa vladej, ne za dzabe e kazano :helou:
Sega slusam i vo DUI se raskarale i ke ima i tamu nekoi delbi.
Prv pat Makedonec (etnicki) da e Premier na Makedonija.
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
Sto ti pravi ostroumen politicar kako Grujo.
Gi raskaruva shqiptarive. Razdeli pa vladej, ne za dzabe e kazano :helou:
Sega slusam i vo DUI se raskarale i ke ima i tamu nekoi delbi.
Prv pat Makedonec (etnicki) da e Premier na Makedonija.
сигурно не си сериозен со ова..а?
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
more trebase site pratenici da mu izbegat na taci samo on i djaferi neka ostanat
во право си, Селмани е одличен политичар и требаше одамна да се тгне од старото кртило и да си се покаже во својата работа бидејки е одличен човек и уште подобар политичар
 
Член од
23 февруари 2009
Мислења
83
Поени од реакции
6
Дечки селмани ке биди прецедател.. Џабе и форум и свее. Ке видите што ке се деси:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom