Никола Груевски бил член на Демократска Алтернатива!

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
ziko_skpje напиша:
Кој му е крив на татко на другарка ти што не се снашол. Се фативте за 3 стана на човекот што ги поседува којзнае од кога. Да не треба дома да дојде и да ти даде отчет за тоа што правел кога не бил на власт, ако имаше нешто ке го тужеа ама пошо нема само вака ке гракате по форуми.
Слично како и за Бранко или ЉуБџо.:toe:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
абе то е се запнале за 3 стана на Грујо, а не си го гледаат трнот в око како Заев, Бучковски, има и некои од кичево комуњарчиња кои се збогатија преку ноќ за време на периодот 2002-2006, али БЦ аболицира некои оти незнам таму колку има право годишно да аболицира
 

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
добро бе вие што му припишувате 3 или 4 стана на грујо, да не ве овласти мајка му да и пишувате тестамент
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
абе то е се запнале за 3 стана на Грујо, а не си го гледаат трнот в око како Заев, Бучковски, има и некои од кичево комуњарчиња кои се збогатија преку ноќ за време на периодот 2002-2006, али БЦ аболицира некои оти незнам таму колку има право годишно да аболицира
А нема ли некој кој се збогатија 2006-2009,или тие не се важат?
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
а ти најде засегнат во текстот мој или те боли за пулените?

Не,воопшто не се најдов засегнат,иако да бидам реален малку не ми се допадна што не ги спомна по име и презиме тие што така се збогатиле преку ноќ во било кој период по осамостојувањето,доколку навистина се збогатиле преку ноќ.:toe:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Не,воопшто не се најдов засегнат,иако да бидам реален малку не ми се допадна што не ги спомна по име и презиме тие што така се збогатиле преку ноќ во било кој период по осамостојувањето,доколку навистина се збогатиле преку ноќ.:toe:
еве пример директорот на стокови резерви за време на сдс, беше лично аболициран од БЦ за пола милионче еврејки
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
еве пример директорот на стокови резерви за време на сдс, беше лично аболициран од БЦ за пола милионче еврејки
Абе директорот има име ебаго,кажи колку да го знам и да му плукнам во лице ако го сретнам,за да не заеби некој барем од форумов.:toe:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
ебаго ти абц ако не си ги знајш луѓето во партијата не очекувај ја да ти ги знам
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ова е фина најава за малициозните, полтронски теми шо ќе следат. I can't wait:vozbud:

Више добива насоки на собир на средсело кај шо ќе оговараме (на пример фактот дека у Прилеп диполмираат глупите, а у Скопје паметните :pos:)

Реално е ирелевантен муабетов, али фино е да се забавуваме со трачеви:pipi:
Barem jas koga studirav 90% bese taka.

A za trac laenje i gomna jadenje prvi sme, pa da se posmeeme.
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Нема врска тоа, ако се направи анализа 3/4 од сегашно вмро има членски книшки од други партии и се на печалба у ДПМНЕ.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Кај ја нема таа УДБа, мајката им жарка...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Se doeeka go imame da ni gazduva i da ni se ponasa kako gpospod baj Brane, ke imame i toa i slicni antidrzavnicki institucii.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom